Gürültü önleyici kulak içi kulaklıklar

  Gürültü önleyici kulak içi kulaklıklar

  %70 daha az dış gürültü

  Cihazı açmanızdan kapatmanıza kadar bu kulak içi gürültü önleyici kulaklıklarla, istenmeyen dış sesi etkin bir biçimde %70'e varan oranda azaltır. Mükemmel sızdırmazlık ve rahat bir oturuş sağlamak amacıyla 3 farklı boyutta kapakla birlikte satışa sunulmaktadır. Uçak ve tren yolculukları için idealdir

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

%70 daha az dış gürültü

Aktif gürültü önleme

 • Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Küçükten büyüğe, değiştirilebilir 3 kulak kapağı, bu Philips kulaklıkların kulaklarınıza mükemmel şekilde oturmasını sağlar.

 • Kompakt elektronik devreler istenmeyen dış gürültüyü %70 oranında önler

  Akıllı gürültü önleme teknolojisi, gürültülü ortamlarda düşük ses seviyesinde müzik dinleme keyfini artırır. Özellikle jet motoru gürültüsü gibi düşük frekanslı gürültüleri önler. Böylece uçak, tren ve benzeri ortamlarda arka plandaki rahatsız edici uğultuyu duymadan hafif müzik dinleyebilirsiniz. Bu teknoloji, gerçekte istenmeyen sesle aynı genlikte ama ters fazda bir dalga formu yaratarak, sesi etkin bir şekilde ortadan kaldırır.

 • Mükemmel ses için mükemmel bir sızdırmazlık oluşturur

  Kulağınız ile kulaklıklar arasında mükemmel bir sızdırmazlık, arka plandaki istenmeyen sesleri önemli ölçüde azaltacaktır. Üstün ses yalıtım özellikleri sayesinde bu kulaklıklar yalnızca arka plandaki rahatsızlık verici sesleri engellemekle kalmaz aynı zamanda düşük ses seviyelerinde üstün ses kalitesi sağlar.

 • Daha rahat edebilmek için kulaklıkları boynunuza asın

  En rahat boyunluk kullanım biçimi için sadece kabloyu başınızın üzerinden geçirin ve kontrol kutusunu boynunuza asın. Entegre kablo sürgüsü daha fazla destek sağlar.

 • Küçük kontrol kutusu, havaleli kontrol kutularına gerek bırakmaz

  Minyatür elektronik sistem, özel tasarlanmış küçük kontrol kutusuna akıllıca yerleştirilmiştir.

 • Uçuş eğlence sistemine bağlantı adaptörü

  Uçak eğlence sistemlerini dinlemek için kendi kulaklığınızı kullanın. Adaptör, standart çift mono jaklarını basitçe stereo kulaklık jakına dönüştürür.

 • 3,5 - 6,35mm adaptör, her tür ses cihazına bağlanır

  Kulaklığınızı bu adaptörle, ister 3,5 ister 6,35 mm fişli cihazlarda kullanabilirsiniz. Böylece daha fazla ses cihazı kullanma seçeneğiniz olur.

 • Dışarıda kullanım için ideal olan 1,2 m uzunluğunda kablo

  Ses cihazınızı istediğiniz yere koyma özgürlüğü veren ideal kablo uzunluğu.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: