Baş bantlı kulaklıklar

  Derin bas, kaliteli ses

  Kayıpsız ses sunumu için özel olarak geliştirilen SHL3300, 40 mm neodimyum sürücüleri ve 2200 mW güç kapasitesiyle bozulmayan, kaliteli baslar ve hassas sesler sunar. Otomatik geri dönen kulaklık başlıkları kolay izleme için 165° döner. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 149,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Baş bantlı kulaklıklar

DJ monitör tipi, Siyah SHL3300BK/00 Benzer ürünler bul

Derin bas, kaliteli ses

DJ monitör tipi kulaklıkla

 • Ekstra esneklik ve dayanıklılık için 1,5 m sarmal kablo

  Ekstra esneklik ve dayanıklılık için 1,5 m sarmal kablo

  1,5 m uzunluğunda sarmal kabloyla daha fazla hareket özgürlüğünün keyfini çıkarın. Sarmal tasarım ayrıca bileşenler üzerindeki çekme kaynaklı gerilimi azaltır ve kablo karmaşası olmadan daha fazla kablo uzunluğu sağlar.

 • Yolda kolayca saklamak için kompakt, katlanabilir tasarım

  Yolda kolayca saklamak için kompakt, katlanabilir tasarım

  Dışarıda en iyi deneyimi yaşayabilmeniz için üretilen DJ izleme tarzı kulaklık, harika taşınabilirlik ve kolay saklama için katlanarak kaldırılabilir. Akıllı tasarım ve kaliteli menteşeler gibi dikkatli bileşen seçimi, kulaklık parçalarının kolayca hareket ettirilmesini sağlar. SHL3100 yassı şekilde katlanabilirken, üst düzey SHL3200 ve 3300 daha kompakt şekilde katlanabilir.

 • İzleme ve daha fazla esneklik için 165° dönebilen kulaklıklar

  İzleme ve daha fazla esneklik için 165° dönebilen kulaklıklar

  Profesyonel DJ'ler düşünülerek tasarlanan bu kulaklığın kulaklıkları, parça miksleme sırasında tek kulakla rahatça dinlemek için 165° dönebilir. Dönme özelliği günlük kullanımda dışarıdan gelen sesleri geçici olarak dinlemek için de kullanılabilir.

 • Derin ve kaliteli bas için 40 mm neodimyum hoparlör sürücüleri

  Derin ve kaliteli bas için 40 mm neodimyum hoparlör sürücüleri

  Neodimyum sürücüler, canlı yüksek tonları ayıran ve daha güçlü bas ses üreten olağanüstü bir frekans tepkisine sahiptir. Net ses ayırma özelliği sayesinde her notayı en doğru anda duyabilir, böylece parça mikslerinize profesyonel bir dokunuş katabilir ya da dışarıda en sevdiğiniz şarkıları keyifle dinleyebilirsiniz.

 • Daha konforlu kullanım için 95 mm çaplı yumuşak tamponlar

  Daha konforlu kullanım için 95 mm çaplı yumuşak tamponlar

  Gittiğiniz her yerde mükemmel sesin keyfini çıkarın. 95 mm çaplı yumuşak tamponlar kulaklarınızla içinde bulunduğunuz ortam arasında mükemmel bir yalıtım oluşturarak mükemmel gürültü yalıtımı sağlar ve bas notaları güçlendirir. Hareketli bir partide parçaları mikslerken veya işe gidip gelirken en sevdiğiniz şarkıları dinleyin. Tamponlu kulaklık modülleriyle müziğinizi en iyi şekilde dinlemenizi sağlar.

 • Rahat uyum için EVA köpüklü geniş, hafif baş bandı

  Rahat uyum için EVA köpüklü geniş, hafif baş bandı

  Ergonomik tasarımdan hafif yapı ve kaliteli malzemelerin kullanılmasına kadar her yönüyle bu kulaklık konforu amaçlamaktadır. Uzun süreli kullanımda bile olağanüstü konfor sayesinde maksimum müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

 • Kapalı arka sistem ortamdaki gürültüyü önler

  Kapalı arka sistem ortamdaki gürültüyü önler
 • Kolay engelleme ve izin verme için tek taraflı DJ stili monitör tipi

  Kolay engelleme ve izin verme için tek taraflı DJ stili monitör tipi
 • Ayarlanabilir kulaklık modülleri ve baş bandı her kullanıcıya uyar

  Ayarlanabilir kulaklık modülleri ve baş bandı her kullanıcıya uyar
 • Dayanıklılık garantisi için kablo 8.000 kez bükülerek test edildi

  Dayanıklılık ve performans için tasarlanan bu kulaklık, sizi yarı yolda bırakmayacak ses deneyimleri sunar. Kablo sistemleri, günlük kullanımda karşılaşılanların ötesindeki kuvvetli çekmelere ve sürekli bükülmelere dayanacak şekilde geliştirilmiştir. Kablo tasarımları bu amaçlı 8.000 kez bükülerek zorlu bir testten geçirilir.

 • 2200 mW yüksek güç kullanımı: yüksek seste bile bozulma olmaz

  Yüksek güç kullanımı, ses düzeyi ve kaynak ne olursa olsun yüksek performans elde etmenizi sağlar. MP3 çalar, akıllı telefon, ev ses cihazı ve miks oluşturma cihazınızdaki tüm müzikleri dinleyin. Yüksek ses düzeylerinde veya yüksek ses giriş gücünde bile her zaman net ve bozulmayan sesle müzik dinlersiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: