Kulak Kancalı Kulaklıklar

  Cep telefonları için güçlü bas sesler

  Aktif kullanımda son derece konforlu olan ve havalı kulak tamponlarına sahip olan bu ayarlanabilir kulak kancalı kulaklıklar, derin bas çıkışlarıyla güçlendirilmiş güçlü sesi kulaklarınıza getiriyor. Akustik ve kablo uzunluğu cep telefonlarıyla kullanım için optimum hale getirilmiştir.

 • Cep telefonları için güçlü bas sesler

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cep telefonları için güçlü bas sesler

Ayarlanabilir yumuşak kulak kancalarıyla kulağa tam oturur

 • Dolaşmayı önleyen aparat

  Dolaşmayı önleyen aparat

  Kulaklıklarınızı saklarken, dikkatli bir şekilde saklanmadıkları takdirde kabloların dolaşma riski vardır. Bu durum, kulaklıkları saklamayı ve dinleme için hazır hale getirmeyi zorlaştırır. Yapmanız gereken tek şey, iki kulaklık kablosunu düzgün şekilde bir arada tutmak için dolaşmayı önleyen aparatı kulaklıklara doğru kaydırmak ve kabloların dolaşması riskini en aza indirmek.

 • Bass beat vent'ler, daha iyi ses için hava sirkülasyonu sağlar

  Bas delikleri, derin ve zengin baslara sahip daha iyi bir ses için hava sirkülasyonu sağlar.

 • Ayarlanabilir yumuşak kulak kancalarıyla kulağa tam oturur

  Kulak kancasının lastik iç kısmını yukarı veya aşağı hareket ettirerek yumuşak kulak kancalarını kolayca ayarlayabilirsiniz. Kulaklıkların her koşulda tam oturması için bunu her zaman yapabilirsiniz.

 • Hareket halindeyken kulağınızda kalır

  İster koşun, ister bisiklete binin, ister hareketli bir eğlenceye katılın, bu kulaklık rahat şekilde kulağınızda kalır.

 • Son derece dayanıklı yapısı, ürünün ömrünü uzatır

  Hoyrat kullanımı kaldıracak şekilde tasarlanmış olması ve güçlü malzemelerden yapılmış olması sayesinde, ürünün ekstra uzun bir ömre sahip olacağından emin olabilirsiniz.

 • Mikrofon sesini iyileştiren kablo uzunluğu

  Bu kulaklıkların kablo uzunluğu, kulaklık konnektörünüzün mikrofonundan ses alımını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca kulaklık konnektörü ile birlikte bu kulaklıkların toplam kablo uzunluğunu da optimum hale getirir. Kulaklık konnektörleri, standart kulaklıkların (mikrofonsuz ve standart 3,5 mm kulaklık fişi ile) cep telefonu ile kullanımına olanak verir. Genellikle cep telefonlarıyla birlikte verilirler ancak ayrı olarak da satın alınabilirler. Çoğu cep telefonu markası için Philips SHH1XXX kulaklık konnektörü bulunmaktadır. Ayrıca, cep telefonuna takılan kablonun toplam uzunluğunu da optimum hale getirir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: