Kulak içi kulaklıklar

  Net ve detaylı ses

  Philips SHE9850 kulaklıklar, kusursuz seste en son noktayı sunar. Yüksek çözünürlüklü hoparlör, hassas ayarlama ve Açılı Akustik tasarım ile desteklenen kulaklıklar, gelişmiş bir hassasiyete sahip olağanüstü netlikte, ayrıntılı bir ses sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Net ve detaylı ses

Benzersiz konfor ve gürültü yalıtımı

 • Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  Bu Philips kulaklığın son derece yumuşak 3 boy silikon kapak, istenmeyen gürültüleri engellerken, baskı uygulamanıza gerek kalmadan kulağınıza rahatça oturur.

 • Birinci sınıf metal muhafaza, doğru ses aktarımı sağlar.

  Birinci sınıf metal muhafaza, doğru ses aktarımı sağlar.

  Üstün kalitede bir metal koruyucu içindeki bu kulaklıklar, doğru ses aktarımı için gereksiz titreşimlerden korunur, böylece pürüzsüz bir bas tepkisi ve orta-yüksek aralıkta net tonlar sağlar.

 • Dayanıklı Flexi-Grip özelliği güçlü ve esnek bir bağlantı sağlar

  Dayanıklı Flexi-Grip özelliği güçlü ve esnek bir bağlantı sağlar

  Kulaklık gövdesinin kaplandığı rahat tutuş sağlayan yumuşak malzeme, performansı ve dayanıklılığı artırır. Kablo bağlantısını, takılıp çıkarılırken kulaklık gövdesinin kullanıcının parmaklarıyla sık temas etmesi sonucu tekrarlanan bükülmelerin neden olacağı hasardan korur.

 • Doğru ses üretimi için yüksek tanımlı dönüştürücü

  Alıcının motoru, bir bobin, metalden yapılmış u şeklinde bir göbek, bir çift kalıcı mıknatıs, bir çalıştırma kolu ve bir diyaframdan oluşur. Elektromanyetik akım, ses çıkışı üretmek için çalıştırma kolu ve diyaframı hareket ettirerek göbek kutuplarının aşağı veya yukarı doğru hareket etmesini sağlar. Alıcı bileşenleri, daha yüksek frekanslardaki tepe noktalarını güçlendirirken, daha düşük frekanslarda daha fazla çıkış üretmek için hassas bir biçimde ayarlanmıştır. Sonuç, gelişmiş bir hassasiyete sahip berrak ve ayrıntılı bir sestir.

 • Üstün bir gürültü önleme özelliğine sahip mükemmel kulak içi tampon

  Bu kulaklığın mükemmel kulak içi tamponu, üstün gürültü önleme özelliğiyle sizi şaşırtır.

 • Açılı Akustik tasarım olağanüstü gürültü yalıtımı sağlar

  İnsan kulak kanalı anatomisine uygun olarak geliştirilen Açılı Akustik tasarım, hoparlör kanalı ve kulaklık açılarını farklı kulak kanalı şekillerine göre ayarlar. Sesi doğrudan kulaklarınıza vermesinin yanında, ortam gürültüsünü yalıtarak müziğinizi daha düşük ses seviyelerinde dinlemenizi sağlar.

 • Ergonomik Açılı Akustik tasarım, kulaklığın kulağınıza rahatlıkla oturmasını sağlar

  İnsan kulak kanalı anatomisine uygun olarak geliştirilen Açılı Akustik tasarım, hoparlör kanalı ve kulaklık açılarını farklı kulak kanalı şekillerine göre ayarlar. Doğal şekilde kulaklarınıza uyum sağlar.

 • Köpükten yapılmış tamponlar, her kulağa tam uyum için esneklik sağlar

  Eski şeklini yavaş alan köpükten yapılmış bu tamponlar, kauçuk kulak kapaklarına iyi bir alternatiftir. Bunlar, kulak kanalına sokulmadan önce parmaklar arasında bastırıldığında tam bir geçirmezlik sağlar. Kulaklık yerine takıldıktan birkaç saniye sonra, eski şeklini yavaş alan köpük sağlam ve sıkıca oturacak şekilde genişler.

 • Kabloları derli toplu tutmayı sağlayan şık metal taşıma çantası

  Kaliteli ve şık görünümlü bir metalden yapılmış olan taşıma çantası, kablonun düzenli bir biçimde sarılabilmesi ve kulaklığın konması için kolay bir çözüm sağlayan bir kablo yatağı içerir. Köpük tamponlar için ayrı bir saklama bölümü içerir. Çantanın sert dış yüzeyi ise kullanılmadığı zaman kulaklıkların korunmasını sağlar.

 • Simetrik kablolar, karışmayı önlemek için eşit uzunluktadır

  Bu kulaklıkta, kabloların karışmasını önlemek, böylece rahat bir dinleme deneyimi sağlamak için, simetrik kablolar vardır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: