Kulak İçi Kulaklık

  Kulak İçi Kulaklık

  Mükemmel uyum, güçlü ses

  Bu yüksek performanslı hoparlör, titreşimi emen metal muhafazasıyla son derece gerçekçi sesler için bas çözünürlüğü oluşturur. Eşsiz kıvrımlı tasarımı kusursuz uyum sağlar. Comply™ köpük ucuyla mükemmel gürültü yalıtımı sunar. Kumaş kablo dolaşmayı önler. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mükemmel uyum, güçlü ses

Kolay tutulur, kulağa mükemmel oturur

 • Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  Son derece yumuşak silikon kapaklar kulağınıza rahatça oturur

  Bu Philips kulaklığın son derece yumuşak 3 boy silikon kapak, istenmeyen gürültüleri engellerken, baskı uygulamanıza gerek kalmadan kulağınıza rahatça oturur.

 • Muhteşem ve konforlu bir uyum için hafızalı köpükten yapılmış yumuşak yastıklar

  Muhteşem ve konforlu bir uyum için hafızalı köpükten yapılmış yumuşak yastıklar

  Hafızalı köpükten yapılmış yumuşak yastıklar, kulak kıvrımlarına mükemmel uyar. Bu kusursuz uyum sayesinde, kulaklıkları taktığınızı dahi unutabilirsiniz.

 • Birinci sınıf metal muhafaza, doğru ses aktarımı sağlar.

  Birinci sınıf metal muhafaza, doğru ses aktarımı sağlar.

  Üstün kalitede bir metal koruyucu içindeki bu kulaklıklar, doğru ses aktarımı için gereksiz titreşimlerden korunur, böylece pürüzsüz bir bas tepkisi ve orta-yüksek aralıkta net tonlar sağlar.

 • Yerleşik mikrofon ve çağrı düğmesi

  Yerleşik mikrofon ve çağrı düğmesi

  Yerleşik mikrofon ve çağrı düğmesi sayesinde Philips kulaklığınızı cep telefonundan çağrı yapmak için de kullanabilirsiniz. Çağrıları kulaklıktan kabul etme ve sonlandırma olanağının yanı sıra eller serbest çağrı yapma keyfini çıkarın.

 • Dolaşmayı önleyen aparat

  Dolaşmayı önleyen aparat

  Kulaklıklarınızı saklarken, dikkatli bir şekilde saklanmadıkları takdirde kabloların dolaşma riski vardır. Bu durum, kulaklıkları saklamayı ve dinleme için hazır hale getirmeyi zorlaştırır. Yapmanız gereken tek şey, iki kulaklık kablosunu düzgün şekilde bir arada tutmak için dolaşmayı önleyen aparatı kulaklıklara doğru kaydırmak ve kabloların dolaşması riskini en aza indirmek.

 • Dayanıklı Flexi-Grip özelliği güçlü ve esnek bir bağlantı sağlar

  Dayanıklı Flexi-Grip özelliği güçlü ve esnek bir bağlantı sağlar

  Kulaklık gövdesinin kaplandığı rahat tutuş sağlayan yumuşak malzeme, performansı ve dayanıklılığı artırır. Kablo bağlantısını, takılıp çıkarılırken kulaklık gövdesinin kullanıcının parmaklarıyla sık temas etmesi sonucu tekrarlanan bükülmelerin neden olacağı hasardan korur.

 • Düşük ses seviyesinde kaliteli ses için üstün gürültü izolasyonu

  Artık gürültülü yerlerden geçerken sesi açmanız gerekmeyecek. Açılı Akustik Boruları ve kulağa mükemmel oturan kulaklıklar, arka plan gürültüsünü önemli oranda azaltarak düşük ses seviyesinde bile aynı ses kalitesini ve daha uzun bir pil ömrü sağlar.

 • Üstün bir gürültü önleme özelliğine sahip mükemmel kulak içi tampon

  Bu kulaklığın mükemmel kulak içi tamponu, üstün gürültü önleme özelliğiyle sizi şaşırtır.

 • Kıvrımlı benzersiz tasarım sayesinde rahatça kavranır

  Kıvrımlı benzersiz kulaklık muhafazası kulaklığın rahatça kavranmasını ve hareket halindeyken dahi kulağa mükemmel şekilde takılmasını sağlar.

 • Sesi ve düğmeleri Philips Kulaklık Uygulaması ile kişiselleştirin

  Philips Kulaklık Uygulamasını indirerek hem kulaklığınızın sesini istediğiniz gibi ayarlayın hem de Çağrı cevaplama/bitirme, Müzik çalma/duraklatma, Ses seviyesini artırma/azaltma, Parça değiştirme ve Mikrofonun sesini kapatma kontrollerini kişiselleştirin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: