Bluetooth

  Tapster

  Bluetooth stereo kulaklık

  Dokunmatik kontrollü ve kablosuz

  Dokunmatik Philips Tapster Bluetooth stereo kulak içi kulaklık ile sihir ve sadelik parmaklarınızın ucunda. FullSound teknolojisi sayesinde son derece yüksek ses kalitesi ve Philips EverClear sayesinde daha güçlü ve net görüşme olanağı sağlar. Tüm faydaları görün

 • Dokunmatik kontrollü ve kablosuz

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tapster Bluetooth stereo kulaklık

Dokunmaya duyarlı kontroller SHB7110/10 Benzer ürünler bul

Dokunmatik kontrollü ve kablosuz

Bluetooth stereo ve eller serbest kullanım

 • Dokunmatik ve hareket kontrollü

  Kulaklığınızı sadece yüzeyine dokunarak kontrol edin - yerini bulamayacağınız kadar küçük tuşlarla uğraşmaya artık son. Bluetooth kulaklığınızdaki sensörler ve gelişmiş yazılım tüm dokunuşları kaydeder ve yorumlar - örneğin, kulaklığın yüzeyine bir kez dokunduğunuzda ses düzeyi ayarlanır, parmağınızla bir kez hafifçe tıklattığınızda bir çağrı alır veya kulaklığı çıkardığınızda çağrı telefona aktarılır.

 • FullSound gelişmiş müzik

  Kalp ve ruh olmadan müziğin anlamı nedir? Kayıt ve sıkıştırma sırasında dijital müziğin ayrıntıları ve dinamikleri kaybolur. FullSound, kulaklığın içindeki güçlü çipte çalışan akıllı bir algoritmadır. Önceden duyulmayan ayrıntıları ortaya çıkarmak için dijital ses dosyalarının kalitesini geliştirir ve müziğin orijinal dinamiklerini, stereo efektlerini, bas ve tizleri orijinal haliyle verir. FullSound, kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır ve kapatılabilir veya açılabilir.

 • Görüşme netliği için EverClear teknolojisi

  Telefon görüşmeleri genellikle gürültülü ortamlarda anlaşılmaz hale gelir. Bu kulaklıkta gürültü, EverClear teknolojisi ile dijital olarak filtrelenir ve böylece, kristal netliğinde görüşme yapabilmeniz için ses sinyalleri net bir şekilde iletilir ve alınır. Kulaklık, gürültülü ortamlara girdiğinizi algılar ve kulaklık ses seviyesini buna uygun olarak ayarlar.

 • Açılı Akustik tasarım olağanüstü gürültü yalıtımı sağlar

  İnsan kulak kanalı anatomisine uygun olarak geliştirilen Açılı Akustik tasarım, hoparlör kanalı ve kulaklık açılarını farklı kulak kanalı şekillerine göre ayarlar. Sesi doğrudan kulaklarınıza vermesinin yanında, ortam gürültüsünü yalıtarak müziğinizi daha düşük ses seviyelerinde dinlemenizi sağlar.

 • Bluetooth HSP/HFP uyumlu - Evrensel

  Bluetooth kablonun yerine kullanılabilen bir teknolojidir. Bluetooth global bir standart olduğu için, farklı üreticilerin Bluetooth aygıtları ortak profilleri kullanarak birbirleri ile etkileşimli çalışırlar.HSP (Ahize Profili) ve HFP (Eller Serbest Profili) profilleri standart Bluetooth kulaklık işlemleri için gerekli olan profillerdir. Eğer cep telefonunuz HSP veya HFP (sanal olarak herhangi bir Bluetooth uyumlu telefon gibi) ile uyumlu ise bu kulaklı ile birlikte çalışabilir.Bluetooth ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve Koninklijke Philips Electronics N.V. söz konusu markaları lisanslı olarak kullanmaktadır.

 • Bluetooth® Stereo (A2DP uyumlu)

  Bu Philips cihazı, tamamen Bluetooth Stereo (A2DP) desteklidir. A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) uyumu, bu kulaklığın A2DP uyumlu tüm Bluetooth cihazlarından stereo müzik yayını almasını sağlar. Bu nedenle bu kulaklığı, A2DP destekli bütün uyumlu cep telefonu, PC, Bluetooth adaptörü, MP3 çalar ve benzerleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

 • Kablosuz çağrı yönetimi

  Çağrılarınızı cep telefonunuzu kullanmadan yönetin. Bu, çağrı kabul, ret, sesle arama ve tekrar aramayı içerir. Sesle arama ve tekrar aramanın telefonunuz tarafından desteklenmesi gerekmektedir.

 • Bluetooth ile kablosuz eller serbest konuşma

  Cep telefonunu kulaklık olmadan kullanmak, uygun ve güvenli olmayabilir. Pek çok yerde araba kullanırken konuşmak yasa dışı. Kablolu eller serbest kitlerin de kablo gibi bir zahmetleri bulunmaktadır. Bir Bluetooth kulaklık kabloyu, hareket özgürlüğünüzün bir kablo ile kısıtlanmadığı kısa mesafeli bir kablosuz Bluetooth bağlantısına dönüştürür.Başınızın yanında Bluetooth aygıtı tarafından aktarılan enerji cep telefonunkinden çok daha az olduğu için Bluetooth aygıtı aynı zamanda cep telefonunun beraberinde getirdiği potansiyel riskleri de azaltır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: