Bluetooth stereo kulaklık

  Bluetooth

  Bluetooth stereo kulaklık

  Kablosuz müzik ve çağrılar

  Birlikte verilen Bluetooth ses adaptörünü MP3 çalarınızın standart kulaklık jakına bağlayın ve dijital stereo kalitesindeki kablosuz müziğin tadını çıkarın. Aynı anda telefonunuzu ve MP3 çalarınızı bağlayın ve şarkılarla çağrılar arasında geçiş yapın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablosuz müzik ve çağrılar

Müzik çalarınızı kablosuz hale getirin!

 • Bluetooth 3,5 mm ses adaptörü ambalaja dahildir

  3,5 mm Bluetooth ses adaptörünü standart kulaklık jakına bağlayın. Ses adaptörü müzik çalarınızın ses sinyalini alır ve Bluetooth Kulaklıklarınızın alabileceği kablosuz Bluetooth sinyaline dönüştürür.

 • Bluetooth HSP/HFP uyumlu - Evrensel

  Bluetooth kablonun yerine kullanılabilen bir teknolojidir. Bluetooth global bir standart olduğu için, farklı üreticilerin Bluetooth aygıtları ortak profilleri kullanarak birbirleri ile etkileşimli çalışırlar.HSP (Ahize Profili) ve HFP (Eller Serbest Profili) profilleri standart Bluetooth kulaklık işlemleri için gerekli olan profillerdir. Eğer cep telefonunuz HSP veya HFP (sanal olarak herhangi bir Bluetooth uyumlu telefon gibi) ile uyumlu ise bu kulaklı ile birlikte çalışabilir.Bluetooth ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve Koninklijke Philips Electronics N.V. söz konusu markaları lişsanslı olarak kullanmaktadır.

 • Bluetooth® Stereo (A2DP uyumlu)

  Bu Philips cihazı, tamamen Bluetooth Stereo (A2DP) desteklidir. A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) uyumu, bu kulaklığın A2DP uyumlu tüm Bluetooth cihazlarından stereo müzik yayını almasını sağlar. Bu nedenle bu kulaklığı, A2DP destekli bütün uyumlu cep telefonu, PC, Bluetooth adaptörü, MP3 çalar ve benzerleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

 • Bluetooth stereo ürünlerde dijital stereo ses kalitesi

  Ses sinyali, dijital sinyal olarak kablosuz aktarılır ve yalnızca cihazın kendisi sinyali analoğa dönüştürür. Bu ise, parazit gürültüsünün ses kalitesi üzerinde analog tekniklerine göre daha az etkisi var demektir. Ses çalma, orijinal kayda ve ses kaynağına sadık olacaktır.

 • SwitchStream - hiçbir ritmi, hiçbir çağrıyı kaçırmayın.

  SwitchStream sayesinde, Bluetooth özellikli telefonunuza bir çağrı geldiğinde kulaklığınızda bir zil sesi duyarsınız. Daha sonra çağrıyı kulaklığınızdan cevaplayabilir ve görüşme bittikten sonra müziğinize geri dönebilirsiniz. Hiçbir ritmi, hiçbir çağrıyı kaçırmayın.

 • TailorMate kulaklık konsepti - tarzınızı seçin

  TailorMate sayesinde, kulaklığınızı tarzınıza uyan tüm 3,5 mm jaklı kulaklıklarla kullanabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: