Bluetooth

  Bluetooth stereo kulaklık

  Kablosuz müzik ve Internet çağrıları

  32 mm'lik neodimyum hoparlörlerden gelen dijital stereo ses kalitesiyle birlikte, kablo kullanmadan PC müzik, video ve VoIP görüşmelerinin keyfini çıkarın. Ayarlanabilir OptiFit boyun bandı, mükemmel bir konfor sağlar. Birlikte verilen USB Bluetooth adaptörü kullanarak PC'nizi yükseltin.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablosuz müzik ve Internet çağrıları

Bluetooth Stereo ve VOIP

 • Kablosuz çağrı yönetimi

  Çağrılarınızı cep telefonunuzu kullanmadan yönetin. Bu, çağrı kabul, ret, sesle arama ve tekrar aramayı içerir. Sesle arama ve tekrar aramanın telefonunuz tarafından desteklenmesi gerekmektedir.

 • Bluetooth HSP/HFP uyumlu - Evrensel

  Bluetooth kablonun yerine kullanılabilen bir teknolojidir. Bluetooth global bir standart olduğu için, farklı üreticilerin Bluetooth aygıtları ortak profilleri kullanarak birbirleri ile etkileşimli çalışırlar.HSP (Ahize Profili) ve HFP (Eller Serbest Profili) profilleri standart Bluetooth kulaklık işlemleri için gerekli olan profillerdir. Eğer cep telefonunuz HSP veya HFP (sanal olarak herhangi bir Bluetooth uyumlu telefon gibi) ile uyumlu ise bu kulaklı ile birlikte çalışabilir.Bluetooth ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketine aittir ve Koninklijke Philips Electronics N.V. söz konusu markaları lişsanslı olarak kullanmaktadır.

 • OptiFit boyun bandı

  OptiFit boyun bandıyla, kulaklığınızı takarken rahat, kişiselleştirilmiş uyum için kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Maksimum ses performansı için esnek bir mafsala, ayarlanabilir yumuşak kulak halkalarına, kulağınıza optimum açıda duran hoparlör yerlerine sahiptir.

 • Bluetooth® Stereo (A2DP uyumlu)

  Bu Philips cihazı, tamamen Bluetooth Stereo (A2DP) desteklidir. A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) uyumu, bu kulaklığın A2DP uyumlu tüm Bluetooth cihazlarından stereo müzik yayını almasını sağlar. Bu nedenle bu kulaklığı, A2DP destekli bütün uyumlu cep telefonu, PC, Bluetooth adaptörü, MP3 çalar ve benzerleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

 • Bluetooth stereo ürünlerde dijital stereo ses kalitesi

  Ses sinyali, dijital sinyal olarak kablosuz aktarılır ve yalnızca cihazın kendisi sinyali analoğa dönüştürür. Bu ise, parazit gürültüsünün ses kalitesi üzerinde analog tekniklerine göre daha az etkisi var demektir. Ses çalma, orijinal kayda ve ses kaynağına sadık olacaktır.

 • USB Bluetooth 2.0+EDR adaptör dahildir

  Birlikte verilen yüksek hızlı Bluetooth 2.0+EDR ses adaptörü ve yazılım sayesinde Bluetooth stereo kulaklığınızı kullanarak PC'nizden kablosuz müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca, adaptörü kullanarak, Bluetooth uyumlu başka bir telefona veri göndermek gibi çok çeşitli Bluetooth uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

 • Kulaklığınızla kablosuz müzik kontrolü

  Kulaklığınızdaki müzik kontrol düğmeleri (AVRCP - Uzaktan Ses Video Kontrol Profili) uyumlu telefon, MP3 çalar veya PC'nizdeki müziği kablosuz olarak kontrol etmenizi sağlar. Elinizin altındaki tek bir düğmeye dokunuşla en sevdiğiniz şarkılara geçin ya da kısa bir sohbet için müziği duraklatın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: