Kapat Resim indirin

Görüntüler

Hızlı ve akıllı ısıtma

Dijital Biberon ve Mama Isıtıcı bebeğinizin mamasını hızla ve güvenle ısıtmanıza olanak sağlar. Gelişmiş teknoloji ısınma süresini otomatik olarak hesaplar. Siz sadece başlangıç seçeneklerini seçin, gerisini Dijital Biberon Isıtıcı yapacaktır.

Ürün özellikleri

 • Isınma süresini otomatik olarak hesaplar

  Philips AVENT Dijital Biberon Isıtıcı, mama türüne, miktarına ve başlangıç sıcaklığına göre ısınma süresini otomatik olarak hesaplar. Mamalar sıcak noktalar olmadan, eşit şekilde ısınır. Otomatik kapanma sayesinde aşırı ısınma riski ortadan kalkar.

 • Kontrollü buhar hızlı ve eşit ısıtma sağlar

  Philips AVENT Dijital Biberon Isıtıcı, bebeğinizin mamasını hızlı ve eşit şekilde ısıtmanızı sağlar. Oda sıcaklığındaki 125 ml sütü yaklaşık 2 dakikadan kısa sürede ısıtır.

 • Kullanımı kolay dijital ekran

  Philips AVENT Dijital Biberon Isıtıcının dijital ekranı son derece kolay kullanılır. Isıtma işlemi süresince bilgi verir ve mama hazır olduğunda uyarır.

 • Farklı başlangıç sıcaklıklarında süt ve bebek maması ısıtır

  Philips AVENT Dijital Biberon Isıtıcı oda sıcaklığında, buzdolabında ve hatta dondurucuda bulunan süt ve bebek mamasını ısıtmak için kullanılabilir. Philips AVENT Biberonlara, Magic Bardaklara ve VIA saklama kaplarına uygundur.

* Bu ürünle birlikte biberon verilmez
* * İstisna: 330ml PP yarı şeffaf Philips AVENT biberonla kullanılması önerilmez.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: