Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Kablosuz müzik akışı

  Philips SBT50/00 hoparlörler yaşam tarzınıza uyum sağlar! Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışıyla desteklenen güçlü ses, her yerde kullanım için dahili şarj edilebilir pil ve hatta eller serbest telefon görüşmeleri için dahili mikrofon. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

SoundShooter Taşınabilir kablosuz hoparlör

Bluetooth®, Aramalar için dahili mikrofon, Şarj edilebilir pil, 2 W SBT50/00 Benzer ürünler bul

Kablosuz müzik akışı

Büyük ses, küçük boyut

 • Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde Bluetooth özellikli hoparlöre sahip iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri kolayca çalabilirsiniz.

 • Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri Bluetooth özellikli hoparlörden kolayca çalabilirsiniz.

 • Pil şarj etmek ve müzik çalmak için tek bir kablo

  Pil şarj etmek ve müzik çalmak için tek bir kablo

  Bu Philips hoparlör pili şarj etmek ve aux girişinde müzik çalmak için tek bir kabloyla gelir. Kablo karmaşasını zahmetsizce ortadan kaldırın ve mükemmel sinyal kalitesinin keyfini çıkarın.

 • 8 saate kadar müzik çalma

  8 saate kadar müzik çalma

  Tek şarjla 8 saate kadar müziğin keyfini çıkarın.

 • Eller serbest telefon görüşmeleri için dahili mikrofon

  Bu hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir hoparlörlü telefon olarak çalışır. Bir arama geldiğinde müzik duraklatılarak, hoparlör ile konuşmanıza olanak sağlanır. İş toplantısı yapabilir ya da partideyken bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Her iki durumda da mükemmel çalışır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: