Kablosuz hoparlör

  Kablosuz hoparlör

  Yüksek, dinamik ses

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışıyla desteklenen güçlü ses. Daha iyi ve daha derin bas veren Bass Reflex hoparlörler. Her yerde kolay kullanım için AA pil seçeneklerine sahip çok yönlü AC güç. Yaşam tarzınızı tamamlayacak bir hoparlör. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek, dinamik ses

Kablosuz müzik akışı

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde Bluetooth özellikli hoparlöre sahip iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri kolayca çalabilirsiniz.

 • Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla çalışır

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri Bluetooth özellikli hoparlörden kolayca çalabilirsiniz.

 • Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Hoparlör sürücüsünün arkasında bulunan bölme, havayı hoparlörün akustik olarak düzenlenmiş yerleşik havalandırma deliklerinden geçirerek daha derin ve gerçekçi bas sesler verir.

 • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve taşınabilir cihazlar için ideal

  Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve taşınabilir cihazlar için ideal
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: