Kablosuz TV bağlantısı

  Kablosuz TV bağlantısı

  Uydu veya paralı televizyon kanallarınızı paylaşın

  Televizyon programlarını 2. televizyonunuzda kablosuz olarak izleyin.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Uydu veya paralı televizyon kanallarınızı paylaşın

kablo gerektirmeden

 • 2. bir televizyonda herhangi bir görüntü aygıtını izleyin

  Kablosuz hat, hemen her ses/görüntü aygıtı markasında kullanılan standart SCART ve cinch fişleri kullanır. Aygıtınızda bu standart bağlantılardan herhangi biri varsa, kablosuz hat ile birlikte kullanılabilir

 • DVD+RW/ DVD/ VCR / Set Üstü Kutusu ve çok daha fazlasıyla birlikte kullanılır

  Evinizde istediğiniz yerde film, spor karşılaşmaları, canlı performanslar ve çok çeşitli TV kanallarını izleme olanaklarınızı arttırın. Kablosuz TV bağlantısı her markadan Ücretli TV (PayTV) AV içeriğini ve İzlediğin Kadar Öde (Pay per View) programlarının dekoderleri, uydu alıcıları, set üstü kutular, DVD oynatıcılar, VCR cihazları ve video kameralar için uygundur.

 • Bir çok video aygıtı ve markası ile uyumludur

  Kablosuz hat, hemen her ses/görüntü aygıtı markasında kullanılan standart SCART ve cinch fişleri kullanır.

 • Cihaz kapalı bir kabin içinde çalıştırılabilir

  Ses/görüntü cihazlarını bir kabin içinde saklarsanız, bunları normal bir IR uzaktan kumanda ile çalıştıramazsınız. Philips kablosuz uzaktan kumanda bağlantısı sayesinde, bir uzaktan kumandanın kızılötesi sinyallerini alarak RF haline çeviren RF tabanlı bağlantı üzerinden, kapıları kapalı bile olsa kabin içindeyken bu aygıtları çalıştırabilirsiniz. Bu sinyaller daha sonra alıcı ünite tarafından tekrar kızılötesine çevrilir.

 • İzlediğiniz kaynak ne olursa olsun, her türlü görüntü kaynağını kaydedin

  Birinci veya ikinci televizyonunuzda izlediğiniz program ne olursa olsun, bu kayıt fonksiyonu sayesinde her türlü A/V giriş kaynağını kaydedebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, verici kutusuna VCR veya DVR-R üzerine hangi aygıtın kaydedileceği hakkında komut vermektir.

 • Kablo döşemeden,duvarlarda delik açmaden, daha az karmaşa, daha az sorun.

  Alıcı ve verici arasındaki 2.4 GHz kablosuz bağlantı kablo döşemeniz veya duvarlarda delikler açmanıza gerek kalmadığı anlamına gelmektedir.

 • Kablosuz sinyal duvarlardan ve tavandan geçer

  Daha fazla A/V donanımı satın almanıza veya kiralamanıza gerek yok. Kablosuz RF sistemi, DVD filmleri ve sevdiğiniz Uydu veya TV kanallarını, evin istediğiniz yerinden seyretme olanaklarınızı arttırır. İkinci TV'niz nerede olursa olsun, evin içinde 30 metreye kadar bir mesafede, yüksek kalitede görüntü ve stereo ses gönderir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: