Flash müzik çalar

  PlaysForSure

  Flash müzik çalar

  Basit kontrol

  Şık, güvenilir ve son derece duyarlı. 2 GB* GoGear SA9200, Sensory Touchpad SuperScroll sayesinde MP3 ve WMA müziklerinizin ve fotoğraflarınızın keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır. PlaysforSure, GoGear'ın Windows XP PC'niz ile çalışmasını sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Basit kontrol

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Müzik dosyaları arasında hızlı gezinme için Sensory Touchpad SuperScroll

  Teker teker veya birkaç saniye içinde, yüzlerce şarkı arasında kolayca ve rahatça gezinin. Gezinme tuşu, touchpad üstündeki parmak hareketlerinizi algılar ve menüler ya da parçalar arasındaki gezinme hızını buna göre ayarlar. Büyütülmüş bir harf, aradığınız şarkılar veya sanatçılar için gezinirken, menü içindeki konumunuzu belirlemenize, bu sayede de parmağınızı touchpad'in üstünden ne zaman çekmeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Sesi 85 desibelden yüksek seviyede uzun süre kullanmayın, aksi takdirde işitme duyunuz zarar görebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: