Android™ Mini Tablet

  Android™ Mini Tablet

  Sayısız uygulama ve oyun parmaklarınızın ucunda

  GoGear Connect, hareket halindeyken kullanabileceğiniz en ideal eğlence cihazıdır. Sayısız Android uygulaması ve oyun indirin. FullSound ve Surround for Movies sayesinde ses yalıtımlı kulaklıklardan mükemmel ses çıkışı alın ya da müziğinizi güçlü dahili hoparlörden dinleyin. Tüm faydaları görün

 • Sayısız uygulama ve oyun parmaklarınızın ucunda

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

GoGEAR Android™ Mini Tablet

Connect 3, 8GB* SA3CNT08K/02 Benzer ürünler bul

Sayısız uygulama ve oyun parmaklarınızın ucunda

Üstün ses kalitesi

 • Android Market ile binlerce uygulamaya ve oyuna erişin

  Android Market ile binlerce uygulamaya ve oyuna erişin

  Android Market'te sunulan mükemmel uygulamaların keyfini çıkarın. Wi-Fi üzerinden Android Market'e bağlanmak için GoGear'ınızdaki simgeyi tıklatın ve güvenilir üçüncü taraf sağlayıcıların sunduğu uygulamalarda arama yapın. Ücretsiz veya çok düşük bir bedel karşılığında oyunlar, araçlar, e-kitaplar veya uygulamalar indirerek GoGear'ınızı kişiselleştirin. Kullanımı kolay arayüz sayesinde puana, kategoriye veya popülerliğe göre sıralanmış uygulamalar arasında sezgisel olarak gezinebilirsiniz. Uygulamaları doğrudan GoGear'ınıza kurun ve anında keyfini çıkarmaya başlayın. GoGear, hareketli hayatı daha eğlenceli hale getiriyor.

 • Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  GoGear müzik çalarınızla birlikte gelen basit, kullanımı kolay bir program olan Philips Songbird sayesinde ortam dosyalarını keşfedin, oynatın ve Philips GoGear'ınız ile zahmetsizce senkronize edin. Sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız müzik ve ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedin. Kendi kitaplığınızdan veya Internet'ten ortam dosyalarını oynatın ve hepsini bilgisayarınız ile Philips GoGear'ınız arasında senkronize edin.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses, bir film veya video parçasındaki her bir ses kaynağını doğrudan analiz ederek, bağımsız olarak ve tam anlamıyla vurgulanan ses unsurlarıyla doğal bir ses çıkışı sağlar. İşlenen ses unsurları daha sonra kulakiçi kulaklıklar yoluyla kulaklarınıza yönlendirilir. Filmler için surround ses, ses parçasının gerçek içeriğine dayalı doğal akustik bir ortam yaratır. Sonuçta dinleyiciler kendilerini, filmin ses mühendisinin asıl amaçladığı şekilde benzersiz bir surround ses deneyiminin ortasında bulur.

 • Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ses yalıtımlı kulaklıklarla müziği, düşük ses düzeyinde normal kulaklıklara göre daha mükemmel ses kalitesiyle dinleyerek keyif alabilirsiniz. İnsanların kulak kanalı anatomisine dayanan ses yalıtımlı kulaklıkların açılı akustik tasarımı, ortamdaki ses kaynağı ile kulak kanalı arasında mükemmel bir sızdırmazlık sağlayarak, istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırır ve sesi doğrudan kulaklarınıza iletir. Normal bir ses düzeyinde bile ortam gürültüsü olmadan müziği en ince detaylarına kadar duyabilirsiniz. Kulak tamponları kulağınıza tam oturmasını sağlayan üç farklı boyda gelir.

 • Eğlence deneyimini paylaşmak için yerleşik hoparlör

  Eğlence deneyimini paylaşmak için yerleşik hoparlör.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: