mp3 çalar

  mp3 çalar

  Müziğinize ve aramalarınıza bağlanın

  Her zaman bağlı kalmak için takmanız yeterli! Şık Philips GoGear LUXE dijital müzik çalar, aksesuar olarak takılır ve Bluetooth özellikli cep telefonunuzda tek dokunuşla müzikten aramalarınıza geçer ve arayan kimliğini görüntüler. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müziğinize ve aramalarınıza bağlanın

Bluetooth® kulaklık ile MP3 çalar

 • Arayan kimliği ve numarası görüntüleme

  Arayan kimliği ve numarası görüntüleme

  Müzik dinlerken hiçbir çağrıyı kaçırmayın. Çağrı geldiği anda, numaralı arayan kimliği ekranı, siz aramayı cevaplamadan size arayan kişinin adı ve telefon numarası gibi ayrıntıları anında gösterir.

 • Şarkıyı ve verileri sürükleyip bırakın, yazılım gerekmez

  Şarkıyı ve verileri sürükleyip bırakın, yazılım gerekmez

  Müzik koleksiyonunuzu bilgisayarınızdan GoGear çalarınıza hızlı ve kolay bir şekilde kopyalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, GoGear'ınızı bilgisayarınıza bağlamak, Windows® Explorer'da çalarınıza kopyalamak istediğiniz şarkıları veya klasörleri seçmek, ardından seçilen dosyaları GoGear'ın müzik klasörüne sürüklemek. Bu kadar basit. Ek yazılım kurulumu gerekmez!

 • Müzik ve telefon çağrıları için aynı kulaklık

  Müzik ve telefon çağrıları için aynı kulaklık

  Artık, sadece bir tek kulaklıkla hareket halinde en sevdiğiniz müziği dinleyebilir ve çağrı alabilirsiniz. Bluetooth özellikli MP3 çalarınızı Bluetooth cep telefonunuzla eşlemek, kulaklıklar arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Siz müzik dinlerken telefonunuz bir çağrı aldığında, MP3 çalar dahili Bluetooth bağlanabilirliği ile telefon sinyalini otomatik olarak alır. Çağrıyı yanıtlamak amacıyla kulaklığın "konuşma" moduna geçmesi için tek yapmanız gereken cihazınıza dokunun ve aynı şekilde müzik dinlemeye geçin.

 • Küçük ve şık; bir moda aksesuarı gibi

  Küçük ve şık; bir moda aksesuarı gibi

  Dahili klipsli GoGear LUXE, şık bir moda aksesuarı gibi kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. İster çantanıza tutturun ister giysilerinize. Çantanızda MP3 çalar aramaya son. Artık, modern ve şık kalmaya devam ederken, hareket halinde dijital müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Tek bir tıkla Bluetooth özellikli cep telefonunuza geçin

  Tek bir tıkla Bluetooth özellikli cep telefonunuza geçin

  Tek tıkla, müzik dinlemekten gelen aramayı cevaplamaya geçebilirsiniz; müzik keyfinize devam etmek için tekrar tıklatın. Cihazınızın ön kısmında bulunan akıllı bir dahili düğme, müziğinizi çalmanıza veya duraklatmanıza ve müzik ve aramalar arasında geçiş yapmanıza olanak verir. Kulaklık değiştirmeye veya müziğinizi durdurmaya gerek olmadan, aramayı cevaplamak ve daha sonra bitirmek için düğmeye dokunun.

 • 100 saate kadar bekleme süresi*

  100 saate kadar bekleme süresi*

  Hareket halinde müzik keyfinden mükemmel rahatlık için, tek bir şarj GoGear LUXE cihazınıza sürekli olarak bekleme modunda 100 saat güç sağlayabilir.

 • 4 saate kadar konuşma süresi*

  4 saate kadar konuşma süresi*

  Tek bir şarjla maksimum 4 saat konuşma süresi ile, iş veya oyun için telefonda konuşmak hiç olmadığı kadar kolay. Dahası, bağlantıda kalmaya devam ederken en sevdiğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Mükemmel rahatlık için rasgele müzik çalma

  Mükemmel rahatlık için rasgele müzik çalma

  "Rastgele çal" fonksiyonu sayesinde müziği sürekli aynı sırayla dinlemekten kurtulursunuz. En sevdiğiniz şarkıları müzik arşivinizden GoGear çalarınıza yükledikten sonra şarkıları karışık sırayla dinlemek için tek yapmanız gereken "rastgele" düğmesine basmak. Yolda GoGear çalarınızı her açtığınızda kendinizi farklı ve benzersiz bir müzik deneyimiyle yenilenmiş hissedin.

 • 10 saate kadar MP3 ve WMA müzik çalma* ve FM radyo

  10 saate kadar MP3 ve WMA müzik çalma* ve FM radyo
Tüm teknik özellikleri gör
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: