Kapat Resim indirin

Görüntüler

Baştan sona sizin tarzınız

Philips erkek bakım setinde, vücut, saç, sakal, bıyık, burun, kulaklar ve kaşlara özel aparatlar bulunur. İstediğiniz tarzı yaratırken mükemmel sonuçlar elde edebilmeniz için tasarlanmıştır.

Tüm teknik özellikleri gör
Tüm Ödülleri Gör

Ürün özellikleri

 • 1 saatlik hızlı şarjla 50 dakika kablosuz kullanım süresi.

  Güçlü lityum iyon pili 1 saat şarj ettikten sonra 50 dakika boyunca kablosuz kullanabilirsiniz. 10 dakikalık hızlı şarjla 10 dakika tıraş olabilir, böylece bakımınız için hiç vakit kaybetmezsiniz.

 • %100 su geçirmezlik özelliğiyle duşta kullanılabilir, kolayca temizlenir

  Duşta veya dışarıda, ıslak ya da kuru rahatça düzeltme uygulayın ve tıraş olun. Bu vücut bakım setini musluk altında temizleyebilirsiniz.

 • BodyGroom ile vücudun her yerinde düzeltme ve tıraş olanağı

  Vücudunuzun her bölgesinde güvenle ve rahatça kullanın. Pürüzsüz bir görünüm için düzeltme ve tıraş olanağı. BodyGroom başlığı hipoalerjen bir folyodan oluşur ve patentli yuvarlak uçları tıraş sırasında cildi korur.

 • 2 yıl garantili, tüm gerilim değerlerine uygun, yağlama gerekmez

  Tüm bakım ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Cihazlarımız dünya çapında geçerli 2 yıl garantilidir, tüm gerilim değerlerine uygundur ve yağlanmaları gerekmez.

 • Şarj standı ve çanta: şarj edilmeye ve harekete hazır

  Katlanır şarj standı en dar alanlara bile sığacak biçimde tasarlanmıştır, böylece tıraş makinenizi dilediğiniz yerde şarj edebilir ve seyahate çıktığınızda kolayca yanınıza alabilirsiniz. Çanta, seyahatlerde tıraş makinenizi korur ve kullanmadığınız zamanlarda saklayabileceğiniz kullanışlı bir yer işlevi görür.

 • Cilt dostu, yüksek performanslı düzeltici bıçakları

  Elektrikli tıraş makinesinin çelik bıçakları birbirlerini fırçalayacak şekilde yerleştirildiklerinden, siz düzeltme yaparken onlar kendi kendilerini biler! Her zaman keskinliğini koruyan bıçaklar tüylerinizi tam olarak almanızı sağlarken, yuvarlak bıçak uçları ve taraklar, cildin tahriş olmasını önler.

 • Sakal ve bıyık tarağı ve 9 uzunluk ayarı

  Sakal ve bıyık tarağı tam boyutlu düzelticinin üzerine takılır ve 9 farklı uzunluk ayarına sahiptir, bu sayede sakalınızı tercih ettiğiniz uzunlukta tutabilirsiniz.

 • Vücut tüyü düzeltme tarağı ve 5 uzunluk ayarı

  Vücut tüyü düzeltme tarağı tam boyutlu düzelticinin üstüne takılır. 5 farklı uzunluk ayarı sayesinde vücut tüylerinizi dilediğiniz uzunlukta düzeltebilirsiniz.

 • Boyun bölgesi, favoriler ve çene için tam boyutlu düzeltici.

  Düzeltme yapmak veya sakalınızın çevresindeki hatları keskinleştirmek için tam boyutlu düzelticiyi kullanın. Dilerseniz 3 günlük sakal görünümü için taraksız da kullanabilirsiniz.

 • Saç düzeltme tarağı ve 9 uzunluk ayarı

  Saç düzeltme tarağı tam boyutlu düzelticinin üzerine takılır ve 9 farklı uzunluk ayarına sahiptir, bu sayede saç kesimleri arasında saçınızı düzgün tutabilirsiniz.

 • Sakalınızın kenarlarına temiz sonuçlar için mini tıraş makinesi

  Sakalınızın kenarlarını düzelttikten sonra temiz ve keskin bir görüntü elde etmek için mini tıraş makinesini kullanın.

 • Burnunuz, gözleriniz ve kaşlarınız için hassas burun düzeltici

  Burunda, gözlerde ve kaşlardaki istenmeyen tüyleri temizlemek için burun düzelticiyi kullanın.

 • Tarzınızı mükemmelleştiren ince ayrıntılar için hassas düzeltici

  Tarzınızı ortaya çıkaran ince çizgiler ve ayrıntılar oluşturmak için hassas düzelticiyi kullanın.

Hộ chiếu thân thiện với môi trường - Tổng quan thông số kỹ thuật môi trường của sản phẩm chúng tôi

Philips quan tâm đến môi trường và cộng đồng một cách tổng thể và hỗ trợ mạnh cho các sản phẩm có thiết kế thân thiện với môi trường.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: