İki Kişilik Tam Ekran Oyun Gözlükleri

  İki kişilik oyunların keyfini tam ekranda çıkarın

  İki kişilik 2D oyunlarda, genellikle her oyuncu kendi oyununu ekranın yarısında görür. Bu 3D gözlükleri takarak oyuncular kendi oyunlarını tam ekran görebilir. Böylece iki oyuncu birlikte oturup, aynı TV'de oynayıp maksimum oyun keyfini yaşayabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İki Kişilik Tam Ekran Oyun Gözlükleri

Easy 3D TV'ler için PTA436/00 Benzer ürünler bul

İki kişilik oyunların keyfini tam ekranda çıkarın

En üst düzey oyun deneyimi

 • Oyununuz tam ekranda

  Oyununuz tam ekranda

  İki kişilik 2D oyunlarda, genellikle her oyuncu kendi oyununu ekranın yarısında görür. Philips, iki kişilik oyunlarda oyunculara aynı anda tam ekran oyun oynama zevkini yaşatmak için 3D TV'lerin fonksiyonelliğini genişletiyor. Bu 3D gözlükleri takarak oyuncular kendi oyunlarını tam ekran görebilir; böylece iki oyuncu birlikte oturup, aynı TV'de oynayıp maksimum oyun heyecanını yaşayabilir.

 • Hafifliği sayesinde uzun süre konforlu kullanım

  Easy 3D gözlüklerde elektronik sistem veya pil bulunmaz. Hafif tasarımlı bu gözlükler, saatler süren konforlu seyir keyfi yaşatır.

 • Ayarlanabilir gözlük köprüsü ile size özel eşsiz konfor

  Bu 3D gözlüklerin burun pedleri herkese uygun şekilde ayarlanabilir. Gözlüğün altına numaralı gözlüğünüzü taktığınızda bile, film keyfinizi bozabilecek en ufak bir rahatsızlık hissetmezsiniz.

 • Gözlük kullanan kişiler için bile optimum lens alanı

  Geniş lens ve ince kavis, gözlük kullanan kişiler dahil neredeyse her yüze uyar. Ayrıca çerçevenin üst kenarındaki ek kanca, Easy 3D gözlüğünü kendi gözlüğünüze sağlamca takmanızı sağlar.

 • Tam ekrandan normal görünüme kolaylıkla geçiş yapın

  Düğmeyi 2 kere tıklayarak, oyun ayarlarını veya diğer seçenekleri kolayca değiştirmek için tam ekrandan normal görünüme geçebilirsiniz.

 • Net ve titremesiz görüntüler

  TV ekranına tam olarak entegre edilmiş gelişmiş bir 3D polarizer olan FPR (Film Pattern Retarder) teknolojisiyle çalışan tam ekranda iki kişilik oyun özellikleri, görüntüleri netleştirip gölgeleri azaltarak size eksiksiz bir oyun heyecanı yaşatır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Sadece 2D oyunlar içindir.
 • Oyun konsolunun TV'nizin HDMI konektörüne bağlı olduğundan emin olun.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: