TV kamerası

  TV kamerası

  Skype™ TV'nizde

  Artık nerede olurlarsa olsunlar, sevdiklerinizle konuşmak son derece kolay. Televizyonunuzun Skype™ desteği sayesinde sesli ve görüntülü aramalarınızı ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bu yüksek kaliteli kamerayı İnternet bağlantısı olan Philips Smart LED TV'nize bağlayın ve aramaya başlayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Skype™ TV'nizde

Salonunuzun konforunda sesli ve görüntülü arama

 • Ücretsiz görüntülü arama ile sevdiklerinizle yüz yüze konuşun

  Philips Smart TV ile Skype üzerinden görüntülü arama yapın. Kamerayı TV'nin USB konektörüne takın ve TV'nin internet bağlantısını yapın. Ekrandaki basit yönergeleri izleyin ve arkadaşlarınızla ya da ailenizle anında görüntülü sohbetin tadını çıkarın.

 • Dünyanın her yerini en uygun tarifelerle arayın

  Skype üzerinden sevdiklerinizi ücretsiz olarak arayabilirsiniz, peki ya onları TV'nizden, dünyanın her yerinden çok uygun tarifelerle telefonlarından arayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu Philips TV kamerasındaki 2 dahili mikrofon sayesinde yüksek ses kalitesiyle konuşabilirsiniz.

 • TV'nizden tek aramayla çok sayıda kişiyle konuşun

  TV'nizden tek aramayla istediğiniz sayıda kişiyle konuşun. Skype kullanan arkadaşlarınızla aynı anda konuşup organizasyonlarınızı hep birlikte yapın.

 • Yüksek kaliteli TV kamerasıyla görüntülü aramaların tadını çıkarın

  Tüm Philips Smart TV Premium TV'lerde kullanılabilen yüksek kaliteli Philips TV kamerası, mükemmel görüntü kalitesi sunar. Görüntülü aramalarınızı geniş ekranlı TV'nizde harika ayrıntılarla yapabilirsiniz.

 • 3x dijital zoom ile nerede oturursanız oturun net görüntüler

  3x dijital zoom özelliği sayesinde, televizyondan ne kadar uzakta oturursanız oturun, zoom'u istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Üstelik, TV'niz ister odanın köşesinde ister kanepenin tam karşısında olsun, eğme ve döndürme işleviyle görüntüyü mükemmel biçimde ayarlayabilirsiniz.

 • Mesafe ne olursa olsun net ve anlaşılır konuşma

  Bu kamera, yankı engelleyici ses işleme fonksiyonuna sahiptir. Bu özellik sayesinde, dahili mikrofonların yakaladığı yankı azaltılır. Böylece Skype aramalarınızda konuşmalar çok daha net hale gelir ve mükemmel ses kalitesinin tadını çıkarabilirsiniz.

 • Philips Smart TV Premium TV'lere kolayca takılır

  Tüm Skype onaylı Philips Smart LED TV'lerle uyumlu olan bu kamera, hızlı kurulum için kullanışlı bir kelepçe ile birlikte gelir. Kamerayı televizyonun USB konektörüne taktıktan sonra birkaç basit adımı gerçekleştirip Skype üzerinden arama yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Skype ile Acil Aramalar Yapılamaz - Skype, normal telefonunuzun yerine geçemez ve acil aramalar için kullanılamaz.
 • TV'nizi kullanarak Skype™ üzerinden ücretsiz görüntülü arama yapabilmek için TV'nizin İnternet'e bağlı olması gerekir.
 • Zoom, eğme ve döndürme fonksiyonları sadece Avrupa/Rusya pazarındaki TV'lerde mevcuttur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: