ShoqBox

  Yüksek sesle yaşayın

  XSL Acoustics özelliğine sahip dahili hoparlörleriyle avuç içine sığacak boyutlarda bir MP3 çalar olan ShoqBox ile güçlü sesin keyfini çıkarın. Yolda ya da arkadaşlarınızla birlikte 500 adete kadar şarkının keyfini çıkarın. Yüksek sesin tadını çıkarın! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek sesle yaşayın

MP3 çalar ve güçlü hoparlörler

 • Güçlü ses için XSL Akustik içeren dahili hoparlörler

  XSL Accoustics ile ShoqBox'ınızdan güçlü ses ve güçlü bas performansının tadını çıkarın. Parlak, canlı tiz sesler ve orta seviyedeki seslerle esnek ve güçlü bas birleşimi sayesinde etkileyici bir ses doğar. Titanyum koni ve Neodimyum mıknatıs gibi yüksek teknoloji ürünü maddelerin yenilikçi kullanımı, aynı boydaki geleneksel bir hoparlörün neredeyse iki katı gücünde bir ses çıkışı getirir. Hoparlör sürücüsü, küçük akustik mimarisi ve devreleri arasındaki hassas ayar sayesinde üstün bir dinamik ses oluşturur ve küçük hacimli bir kutudan optimum bas performansı sağlar.

 • Her tür müzik çalar ya da PC için portatif hoparlör olarak kullanın

  Müzik dinleme keyfinizi artırmak için küçük hoparlörlerden dinamik ses ve güçlü bas çıkışı mı istiyorsunuz! ShoqBox'ınızda bir odayı doldurmaya yetecek kadar güçlü bas ve ses ileten küçük ancak güçlü bir çift hoparlör bulunmaktadır. Kabloyu, ses kaynağınızın hat çıkış ya da kulaklık portuyla ShoqBox'ın hat giriş portuna bağlayın. Sunumlarınızı hayata geçirin, arkanıza yaslanın ve yüksek sesin tadını çıkarın.

 • PlaysForSure* ile sadece Windows XP

  Windows Media Player 10 ve Windows XP ile uyumu sağlayan PlaysForSure sayesinde GoGear cihazınızı kolayca kullanabileceksiniz. Windows Media player kullanarak, GoGear dijital ses çalarınızdaki müziği kolayca düzenleyebilir ve PC müzik koleksiyonunuzu otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, PlaysForSure logosunu gördüğünüz alışveriş sitelerinde, Internet üzerindeki en geniş alışveriş seçeneğine de sahip olursunuz ve satın aldığınız müziği GoGear çalarınızda dinleyebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

 • Kendi müziğinizle ya da alarmla uyanın

  Bu ürünle birlikte en sevdiğiniz müziklerle veya alarm sesiyle uyanmanızı sağlayan, kullanımı kolay bir özellik sunulur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • PlaysForSure, Windows Media ve Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: