Sportif müzik çalar

  Sportif müzik çalar

  Sporcular için Yenilik

  İzle. Dinle. Koş. MP3 koşusu, müzikle sporcuların derecelerinin izlenmesini birleştiriyor. Kablosuz hız ve mesafe sensörü kullanılarak veriler cihaza kaydediliyor ve sonradan otomatik olarak nikerunning.com antrenman günlüğüne yükleniyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sporcular için Yenilik

Koşucunun 256MB dijital ses çaları

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Dinamik Bas Kuvvetlendirme, düşük frekanslı tonları güçlendirir

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, düşük frekanslı tonları güçlendirir

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme'yi (DBB) etkinleştirdiğinizde, alt uçtaki bas frekansları elektronik olarak güçlendirilerek, özellikle hoparlörün sesi düşük düzeye ayarlanmışsa tutarlı bir ses elde edilir. Her zaman etkileyici bas sesler duyarsınız.

 • 10 istasyon hafızalı dijital FM tuner

  10 istasyon hafızalı dijital FM tuner
 • Kolay ortam yönetimi için Digital Media Manager

  Digital Media Manager, Philips'in, müzik, fotoğraf ve video dosyalarını cihazınızdan PC'nize ve tersine kolayca aktarmanızı sağlayan bir donanımıdır. Cihazınız PC'ye bağlandığında yazılım cihazınızı tanır. Basit işaretle ve tıklat yöntemiyle, PC'nizle birçok Philips cihazı arasında kolayca dosya aktarımı yapabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: