PicoPix

  Cep projektörü

  Hayatınızın projektörü

  Bu küçük ve hafif taşınabilir projektör günlük iş hayatınızın mükemmel bir yardımcısıdır. Herhangi bir dizüstü bilgisayara veya tablet/akıllı telefon gibi mobil cihazlara USB veya HDMI aracılığıyla kolaylıkla bağlanabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PicoPix Cep projektörü

140 lümen, İş serisi PPX3514/EU Benzer ürünler bul

Hayatınızın projektörü

 • 2 saate varan oynatma süresi için dahili pil

  PicoPix, kompakt dahili şarj edilebilir pili sayesinde uzun süre kullanılabilir. Pil bir kez şarj edildiğinde 2 saat boyunca kesintisiz olarak video, fotoğraf ve müzik içeriği oynatılabilir. Bu kullanışlı özelliğiyle PicoPix cebinizdeki mükemmel yardımcıdır.

 • Parlak renkler ve yüksek kontrast için LED teknolojisi

  Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar hiç şüphesiz en iyi kaliteyi hak eder. Bu düşünceyle geliştirilen PicoPix cep projektörü, kullandığı yüksek kaliteli LED teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarınızı parlak renklerle ve muazzam bir kontrastla yansıtır.

 • Entegre Office dosyası görüntüleyici ve medya oynatıcı

  Entegre MP4 Medya oynatıcı, tüm yaygın video ve ses formatlarını destekler. Böylece PicoPix cep projektörü bağımsız bir cihaz gibi çalışır. Office dosyası görüntüleyici ayrıca tüm yaygın Office ve pdf dosyalarını paylaşmanızı sağlar.

 • Yalnızca 270 g ağırlığıyla cebinizdeki mükemmel yardımcı

  Yalnızca 270 gram ağırlığı ve ince tasarımıyla PicoPix cep projektörünüz iş ve özel kullanımınız için mükemmel hafiflikteki yardımcınız olacak.

 • Yaygın kullanılan cihazlar için çeşitli bağlantı seçenekleri

  PicoPix cep projektöründe farklı aygıtlar için çok sayıda bağlantı seçeneği bulunur. USB, HDMI, VGA, Komponent, Kompozit, SD/SDHC yuvası ve 3,5 mm Ses çıkışı ile sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Tripod ve iş çantası dahil

  AB ve İngiltere için güç adaptörü, HDMI ve USB kablosu, araç şarj cihazı, tripod ve iş çantası dahil

 • LED teknolojili SmartEngine

  Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar hiç şüphesiz en iyi kaliteyi hak eder. Bu düşünceyle geliştirilen PicoPix cep projektörü, kullandığı yüksek kaliteli SmartEngine LED teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarınızı parlak renklerle ve olağanüstü kontrastla yansıtır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: