DLP

  PicoPix

  Cep projektörü

  Hayatınızın projektörü

  Bu küçük ve hafif cep projektörünü çok çeşitli cihazlara ve SD kartlara veya USB çubuğuna bağlayarak dijital içeriklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Entegre medya oynatıcısı sayesinde bu PicoPix diğer mobil aygıtlardan bağımsız olarak kullanılabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PicoPix Cep projektörü

80 lümen, MP4 çalarlı PPX2480/EU Benzer ürünler bul

Hayatınızın projektörü

 • Resim ve videolarınızı 305 cm (120") boyutla sergileyin

  Bugüne kadar kullandığınız en büyük mobil ekran sayesinde medya içeriğinizi istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. PicoPix ile adeta kendi sinemanızı yanınızda taşırsınız.

 • Videolarınızı doğrudan SD karttan veya USB çubuğundan oynatın

  Entegre MP4 çalar tüm yaygın video ve ses formatlarını destekler. İçeriğini dahili 2 GB hafızadan, USB çubuğundan veya farklı türlerdeki hafıza kartlarının birinden alan PicoPix cep projektörü bu özelliğiyle bağımsız bir cihaz gibi çalışır.

 • 2 saate varan oynatma süresi için dahili pil

  PicoPix, kompakt dahili şarj edilebilir pili sayesinde uzun süre kullanılabilir. Pil bir kez şarj edildiğinde 2 saat boyunca kesintisiz olarak video, fotoğraf ve müzik içeriği oynatılabilir. Bu kullanışlı özelliğiyle PicoPix cebinizdeki mükemmel yardımcıdır.

 • Parlak renkler ve yüksek kontrast için LED teknolojisi

  Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar hiç şüphesiz en iyi kaliteyi hak eder. Bu düşünceyle geliştirilen PicoPix cep projektörü, kullandığı yüksek kaliteli LED teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarınızı parlak renklerle ve muazzam bir kontrastla yansıtır.

 • Üstün kaliteli dahili hoparlörle mükemmel ses

  Video izlerken ve müzik dinlerken tüm sesleri en iyi şekilde duyun. 1 Watt gücündeki dahili hoparlör hem güzel bir ses deneyimi yaşatır hem de ayarlanabilir ses seviyesinin kolaylığını sunar.

 • Yaygın kullanılan cihazlar için çeşitli bağlantı seçenekleri

  PicoPix cep projektöründe farklı aygıtlar için çok sayıda bağlantı seçeneği bulunur. USB, HDMI, VGA, Komponent, Kompozit, SD/SDHC yuvası ve 3,5 mm Ses çıkışı ile sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: