Portatif DVD Oynatıcı

  Üstün görüntü kalitesi

  Philips Taşınabilir DVD Oynatıcı PET944 sayesinde yolda film keyfini ve çok daha fazlasını yaşayın. 22,9 cm (9") dijital gerçek renkli LCD ekran görüntülere hayat veriyor. Dijital fotoğraflarınızı kolayca görüntüleyin ve paylaşın. Hafif, kompakt ve 6 saate kadar oynatma süresi.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün görüntü kalitesi

yüksek yoğunluklu (800x480) piksel LCD ile

 • Gelişmiş izleme esnekliği için 180 derece dönebilen ekran

  Gelişmiş izleme esnekliği için 180 derece dönebilen ekran

  180? dönebilen ekran sayesinde film izlemek ve fotoğraflara bakmak için en iyi görüntü açısına sahip olursunuz. Parlamayı önlemek ve olabilecek en iyi açıyı bulmak için ekranı döndürün ya da yukarı veya aşağı doğru ayarlayın.

 • 22,9 cm (9") yüksek yoğunluklu (800x480 piksel) LCD ekran

  22,9 cm (9") yüksek yoğunluklu (800x480 piksel) LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü (800 x 480 piksel) renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • AC adaptör, araç adaptörü ve AV kablosu dahildir

  AC adaptör, araç adaptörü ve AV kablosu dahildir

  Bu Philips oynatıcı ile birlikte rahatlığınız için bir AC adaptör, araç adaptörü ve AV kablosu da verilmektedir.

 • Fotoğraf ve slayt gösterileri görüntüleyin

  Fotoğraf ve slayt gösterileri görüntüleyin

  Diskinizi veya bellek kartınızı oynatıcıya yerleştirdiğinizde dijital fotoğraflarınız doğrudan cihazınızda oynatılır.

 • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu

  DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu

  Philips Taşınabilir DVD oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ve CD – tümünü DVD oynatıcıda çalıştırabilirsiniz. DVD+/-R, en yaygın kaydedilebilir DVD formatlarının her ikisiyle de uyumlu bir DVD sürücü için kullanılan kısaltmadır. Aynı şekilde, DVD+/-RW de en yaygın tekrar yazılabilir disk türlerinin her ikisine de uygundur.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Müzik, fotoğraf ve video için SD/SDHC kart yuvası

  Müzik, fotoğraf ve video için SD/SDHC kart yuvası

  Video kliplerinizi, fotoğraflarınızı ve müziğinizi kolayca ve anında görüntüleyin ve paylaşın. Bu Philips oynatıcı, çok büyük rahatlık sağlamak amacıyla SD/MMC hafıza kartları için dahili bir kart yuvasına sahiptir. Kartta sakladığınız multimedya dosyalarına erişmek ve nerede olursanız olun müzik, fotoğraf ve film keyfini çıkarmak için tek yapmanız gereken hafıza kartını, oynatıcının yanında bulunan yuvaya takmak.

 • Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Yolda eğlencenin tadını çıkarmak için neden portatif DVD oynatıcınızı yanınızda taşımayasınız? Benzersiz Araç Montaj Seti, oynatıcının kolayca çıkarılmasına olanak veren hızlı çıkarma kolu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Seti aracınızda bırakarak portatif DVD oynatıcınızı yanınıza alabilirsiniz.

 • 6 saate kadar kesintisiz film keyfini çıkarın*

  6 saate kadar kesintisiz film keyfini çıkarın*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 6 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin

  Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin

  Diskinizde kayıtlı JPEG fotoğraflar görüntüleyin. En sevdiğiniz anlarınızı aileniz ve dostlarınızda istediğiniz zaman yeniden yaşayabileceksiniz!

 • Doğrudan hafıza kartlarındaki, DVD'lerdeki ve CD'lerdeki fotoğraflarınızı görüntüleyin

  Doğrudan hafıza kartlarındaki, DVD'lerdeki ve CD'lerdeki fotoğraflarınızı görüntüleyin

  En sevdiğiniz fotoğraflarınızı bir CD ya da DVD diske, hafıza kartına veya USB depolama cihazına kaydedin ve Philips oynatıcınızda slayt gösterisi şeklinde görüntüleyin. Eksiksiz dosya aktarım özelliği sayesinde dijital fotoğraflarınızı görüntülemenin rahatlığıyla keyfinize keyif katacaksınız. Tek yapmanız gereken oynatıcıya bir disk, hafıza kartı veya USB depolama cihazı takmak; fotoğraflarınız doğrudan cihaz üzerinde gösterilecek. Artık, en sevdiğiniz anlarınızı aileniz ve dostlarınızda istediğiniz zaman yeniden yaşayabileceksiniz!

 • DivX videolarının standart oynatımı için DivX Sertifikalı

  DivX videolarının standart oynatımı için DivX Sertifikalı

  DivX® desteği sayesinde DivX® video dosyalarının keyfini çıkarabilirsiniz. DivX formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 tabanlı bir video sıkıştırma teknolojisidir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DivX, DivX Certified, ve ilgili logolar, DivXNetworks, Inc.adına tescil edilmiş ticari markalardır ve lisansla kullanılmaktadırlar.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Çalma süresi için pil ömrü tahminidir ve uygulama durumuna bağlı olarak değişebilir. Pil ömrünü optimize etmek için kullanıcı, LCD arka aydınlatmasını minimum seviyeye ayarlamalı, kulaklıkları bağlamalı (dahili hoparlörlerle değil) ve orta ses seviyesinde dinlemeli ve ürünü oda sıcaklığında kullanmalıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: