DVD playback

  Portatif DVD Oynatıcı

  İkinci TFT LCD ekranla

  İki adet 7 inç TFT LCD ekranı olan Philips PET718 ile yolda eğlence keyfinizi ikiye katlayın! Aracınızda mükemmel bir eğlence istiyorsanız, DVD filmleri veya JPEG fotoğrafları paylaşmak için ikinci ekranı bağlamanız yeterlidir. Akıllı Araç Montaj Seti birlikte verilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif DVD Oynatıcı

17, 8 cm (7") çift ekran LCD PET718/12 Benzer ürünler bul

İkinci TFT LCD ekranla

film keyfinizi ikiye katlayın

 • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW ve (S)VCD oynatın

  DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW ve (S)VCD oynatın

  Bu Philips oynatıcı, piyasada bulunan DVD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW ve (S)VCD diskler - tümünü bu oynatıcıda kullanabilirsiniz. DVD+/-R, en yaygın kaydedilebilir DVD formatlarının her ikisiyle de uyumlu bir DVD sürücü için kullanılan kısaltmadır. Aynı şekilde, DVD+/-RW de en yaygın tekrar yazılabilir disk türlerinin her ikisine de uygundur. SVCD, "Super VideoCD" için kullanılan bir kısaltmadır. Daha yüksek çözünürlük sayesinde çok daha net görüntüler sunan SVCD disklerin kalitesi VCD disklerden çok daha iyidir.

 • Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk uyumluluğunu ve izleme keyfini sağlar.

 • Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Çift TFT LCD ekran ile daha fazla film keyfi

  Çift TFT LCD ekran ile daha fazla film keyfi

  Çift ekran, portatif DVD oynatıcılardaki görüntüleri izleyebilmenizi sağlar. Yalnızca takın ve aracınızın koltuk başlığındaki ekranları bağlayın. Artık en sevdiğiniz DVD filmlerin ve JPEG fotoğrafların keyfini, aileniz ve arkadaşlarınızla aracınızın arka koltuğunda kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

 • Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Stereo hoparlörler kaliteli ses sağlar ve serbestçe dinleyebilmenizi mümkün kılar. Yalnızca kulaklığı çıkararak müzik çalma rahatlığı ve keyfi sağlayan dahili stereo hoparlörler ile her zaman, her yerde müziğin tadını çıkarın.

 • Dahili pil ile 2,5 saate kadar kullanım*

  Dahili pil ile 2,5 saate kadar kullanım*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 2,5 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Yolda eğlencenin tadını çıkarmak için neden portatif DVD oynatıcınızı yanınızda taşımayasınız? Benzersiz Araç Montaj Seti, oynatıcının kolayca çıkarılmasına olanak veren hızlı çıkarma kolu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Seti aracınızda bırakarak portatif DVD oynatıcınızı yanınıza alabilirsiniz.

 • Çift kulaklık jakıyla eğlence keyfini paylaşın

  Çift kulaklık jakıyla eğlence keyfini paylaşın

  Kişisel müzik deneyiminizi paylaşabilmeniz için çift kulaklık jakı ürünle birlikte verilir. Bir çift kulaklık alın, cihaza bağlayın ve arkadaşınız ya da sevgilinizle eğlenceyi ikiye katlayın!

 • MP3-CD, CD ve CD-RW oynatır

  MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: