DVD playback

  Portatif DVD Oynatıcı

  Seyahat halinde DVD ve DivX® filmler

  Arkanıza yaslanın, gevşeyin ve yolda Philips PET716'nın 7'' TFT LCD ekranında film izleyin. Her an, her yerde, en sevdiğiniz DVD, DivX®, MPEG4 filmlerin, MP3-CD ve CD'lerin ve JPEG fotoğraflarınızın tadını çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif DVD Oynatıcı

17, 8cm (7") geniş ekran LCD, DivX oynatma PET716/12 Benzer ürünler bul

Seyahat halinde DVD ve DivX® filmler

 • DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DivX® desteğiyle, DivX®'le şifrelenmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde izleyebilirsiniz. DivX® medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik videoları gibi büyük dosyaları CD-R/RW, hafıza kartı ve DVD-video gibi medya araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan MPEG4 tabanlı bir görüntü sıkıştırma teknolojisidir. DivX® CD'leri, DVD oynatıcı, DVD kaydedici ya da ev sinema sistemlerinde oynatılabilir.

 • Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk uyumluluğunu ve izleme keyfini sağlar.

 • Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Yüksek kaliteli görüntüleme için 17,8 cm (7") TFT renkli LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • 16:9 geniş ekran formatında film keyfini çıkarın

  16:9 geniş ekran formatında film keyfini çıkarın

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Stereo hoparlörler kaliteli ses sağlar ve serbestçe dinleyebilmenizi mümkün kılar. Yalnızca kulaklığı çıkararak müzik çalma rahatlığı ve keyfi sağlayan dahili stereo hoparlörler ile her zaman, her yerde müziğin tadını çıkarın.

 • Şarj edilebilir pille 2 saate kadar film gösterimi*

  Şarj edilebilir pille 2 saate kadar film gösterimi*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 2 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Araç adaptörü ve uzaktan kumanda birlikte verilir

  Araç adaptörü ve uzaktan kumanda birlikte verilir

  Araç içi kullanım için verilen araç adaptörünün yanısıra, portatif oynatıcınızı evdeki TV'nize bağlayarak evinizde DVD keyfini çıkarabilirsiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve oynatma fonksiyonunu kontrol etmek için verilen uzaktan kumandayı kullanarak en sevdiğiniz DVD'leri izleyin.

 • MP3-CD, CD ve CD-RW oynatır

  MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir.

 • Çok az düğmeyle basit ve kolay kontrol kullanım

  Bu kullanımı kolay portatif oynatıcı yolda kolay kullanım için tasarlanmıştır. En sevdiğiniz DVD'leri izlemek için yapmanız gereken oynatıcıya bir disk takmak. Kolay kullanım olanağı sağlayan tek dokunuşlu birkaç tuş ve en popüler DVD/VCD/CD disklerle tam uyum sayesinde nereye giderseniz gidin mükemmel eğlencenin keyfini çıkarabileceksiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: