Portatif DVD Oynatıcı

  DVD Video

  Portatif DVD Oynatıcı

  En sevdiğiniz DVD filmlerinin yolda da keyfini çıkarın

  Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve 17,8 cm (7") TFT LCD ekranlı ultra şık ve kompakt PET710 ile kendinizi filmlere bırakın. En sevdiğiniz DVD filmleri izleyin, MP3-CD ve CD'den müziğin keyfini çıkarın ya da JPEG fotoğraflarınızı görüntüleyin; her zaman, her yerde.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

En sevdiğiniz DVD filmlerinin yolda da keyfini çıkarın

 • DVD, DVD+R ve DVD+RW oynatın

  DVD, DVD+R ve DVD+RW oynatın

  Bu oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DVD+R ve DVD+RW diskler - tümünü bu oynatıcıda kullanabilirsiniz. DVD+RW, en yaygın kaydedilebilir DVD formatlarıyla uyumlu bir DVD sürücü için kullanılan kısaltmadır. Aynı şekilde, DVD+RW de en yaygın tekrar yazılabilir disk türüne uygundur.

 • Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Araç adaptörü ve uzaktan kumanda birlikte verilir

  Araç adaptörü ve uzaktan kumanda birlikte verilir

  Araç içi kullanım için verilen araç adaptörünün yanısıra, portatif oynatıcınızı evdeki TV'nize bağlayarak evinizde DVD keyfini çıkarabilirsiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve oynatma fonksiyonunu kontrol etmek için verilen uzaktan kumandayı kullanarak en sevdiğiniz DVD'leri izleyin.

 • Eğlenceyi paylaşmak için çiftli kulaklık jakları

  Eğlenceyi paylaşmak için çiftli kulaklık jakları
 • Fotoğraflar: Picture CD (JPEG)

  Birden çok formatlı çalma/oynatma yeteneği, salonunuzun rahatlığı içinde resimlere bakmanıza ve çoğu disk formatını çalabilmenize/oynatabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: