DVD playback

  Portatif DVD Oynatıcı

  DVD Entertainment avucunuzun içinde

  Kristal netlikte görüntüye sahip 8,9 cm (3,5") dijital TFT ekran sayesinde kaliteli DVD Eğlencesi keyfi avucunuzun içinde. Küçük, yuvarlak ve kompakt PET320 içinde bulunan dahili, kaliteli stereo hoparlör sistemiyle mükemmel ses ve entegre standıyla daha rahat izleme olanağı.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD Entertainment avucunuzun içinde

3,5" crystal clear (kristal netlik) dijital ekran

 • Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk uyumluluğunu ve izleme keyfini sağlar.

 • Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Stereo hoparlörler kaliteli ses sağlar ve serbestçe dinleyebilmenizi mümkün kılar. Yalnızca kulaklığı çıkararak müzik çalma rahatlığı ve keyfi sağlayan dahili stereo hoparlörler ile her zaman, her yerde müziğin tadını çıkarın.

 • Çok az düğmeyle basit ve kolay kontrol kullanım

  Bu kullanımı kolay portatif oynatıcı yolda kolay kullanım için tasarlanmıştır. En sevdiğiniz DVD'leri izlemek için yapmanız gereken oynatıcıya bir disk takmak. Kolay kullanım olanağı sağlayan tek dokunuşlu birkaç tuş ve en popüler DVD/VCD/CD disklerle tam uyum sayesinde nereye giderseniz gidin mükemmel eğlencenin keyfini çıkarabileceksiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: