Portatif DVD Oynatıcı

  Dönebilen ekran, esnek görünüm

  10,2” LCD panel ve 180 derece dönebilen ekranıyla Philips PET1030 Portable DVD Oynatıcıda film seyretmenin keyfine varın. Ayrıca, hafıza kartı yuvası ve USB2.0 konnektörüyle en sevdiğiniz video deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşın. Akıllı Araç Montaj Seti, ürünle birlikte verilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif DVD Oynatıcı

25, 9cm (10, 2") geniş ekran LCD PET1035/00 Benzer ürünler bul

Dönebilen ekran, esnek görünüm

dahili dijital TV alıcısı ile

 • DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DivX® desteğiyle, DivX®'le şifrelenmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde izleyebilirsiniz. DivX® medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik videoları gibi büyük dosyaları CD-R/RW, hafıza kartı ve DVD-video gibi medya araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan MPEG4 tabanlı bir görüntü sıkıştırma teknolojisidir. DivX® CD'leri, DVD oynatıcı, DVD kaydedici ya da ev sinema sistemlerinde oynatılabilir.

 • Ücretsiz dijital TV ve radyo kanalları için DVB-T desteği

  Ücretsiz dijital TV ve radyo kanalları için DVB-T desteği

  Eğlence deneyiminizi zenginleştirin ve ücretsiz dijital kanalların keyfini çıkarın. DVB-T (Dijital Görüntü Yayıncılığı - Karasal) ile Avrupa'daki ücretsiz dijital TV ve radyo yayınlarını alabilirsiniz. En yüksek kalitenin korunması için, arada analog adım olmadan sinyal sürekli dijital olarak korunur.

 • Mükemmel görüntü için yüksek çözünürlüklü 10,2 inç TFT LCD ekran

  Mükemmel görüntü için yüksek çözünürlüklü 10,2 inç TFT LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • Şarj edilebilir pille 4 saate kadar oynatma*

  Şarj edilebilir pille 4 saate kadar oynatma*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 4 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk uyumluluğunu ve izleme keyfini sağlar.

 • Fotoğraf ve müzik için USB ve SD kart yuvaları

  Fotoğraf ve müzik için USB ve SD kart yuvaları

  Eksiksiz dosya aktarım özelliği sayesinde USB ve SD kart yuvaları üzerinden daha fazla müzik dinlemenin ve fotoğraf görüntülemenin rahatlığıyla keyfinize keyif katacaksınız.

 • Seyahat çantası dahildir

  Seyahat çantası dahildir

  Seyahat çantası yolda tam koruma sağlar.

 • İdeal ekran kalitesi için Zero Bright Dot™ özelliğine sahip ekran

  LCD ekranındaki rahatsız edici boş noktalardan arınmış, en yüksek kalitedeki görüntülerin keyfini çıkarın. LCD ekranlarında genellikle, LCD endüstrisinde 'parlak nokta' denilen kusurlar bulunmaktadır. Sınırlı sayıda parlak nokta, bir zamanlar LCD seri üretiminin kaçınılmaz sonucu olarak değerlendirilmekteydi. Philips'in portatif DVD Oynatıcılarda uyguladığı titiz kalite kontrol prosedürleri ile LCD ekranlarımız parlak noktalara sıfır toleransla üretilmektedir. İdeal ekran kalitesinden emin olmak için Philips Zero Bright Dot™ (Sıfır Parlak Nokta) kullanılan portatif DVD Oynatıcıları tercih edin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: