Portatif DVD Oynatıcı

  DVD Video

  Portatif DVD Oynatıcı

  DVD ve dijital fotoğrafların tadını çıkarın

  Yolda kusursuz eğlence! PET1000, yüksek çözünürlükte 25,9 cm (10,2") LCD ekran üzerinde DVD filmlerini oynatır. MPEG4 ve DivX dijital medya formatlarıyla multimedya kolaylığını yaşayın. Yüksek kaliteli S-Video ve komponent video çıkışı bulunmaktadır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD ve dijital fotoğrafların tadını çıkarın

yüksek çözünürlüklü 25,9 cm (10,2") LCD ekranlı

 • Mükemmel görüntü için yüksek çözünürlüklü 10,2 inç TFT LCD ekran

  Mükemmel görüntü için yüksek çözünürlüklü 10,2 inç TFT LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • DVD, DVD+R ve DVD+RW oynatın

  DVD, DVD+R ve DVD+RW oynatın

  Bu oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DVD+R ve DVD+RW diskler - tümünü bu oynatıcıda kullanabilirsiniz. DVD+RW, en yaygın kaydedilebilir DVD formatlarıyla uyumlu bir DVD sürücü için kullanılan kısaltmadır. Aynı şekilde, DVD+RW de en yaygın tekrar yazılabilir disk türüne uygundur.

 • Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Araç adaptörü ve uzaktan kumanda birlikte verilir

  Araç adaptörü ve uzaktan kumanda birlikte verilir

  Araç içi kullanım için verilen araç adaptörünün yanısıra, portatif oynatıcınızı evdeki TV'nize bağlayarak evinizde DVD keyfini çıkarabilirsiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve oynatma fonksiyonunu kontrol etmek için verilen uzaktan kumandayı kullanarak en sevdiğiniz DVD'leri izleyin.

 • Eğlenceyi paylaşmak için çiftli kulaklık jakları

  Eğlenceyi paylaşmak için çiftli kulaklık jakları
 • Yüksek oranda sıkıştırılmış görüntü için DivX oynatma

  DivX desteğiyle, DivX'le şifrelendirilmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde izleyebilirsiniz. DivX medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik videoları gibi büyük dosyaları CD-R/RW, hafıza kartı ve DVD-video gibi medya araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan bir MPEG4 tabanlı görüntü sıkıştırma teknolojisidir. DivX CD'leri seçiminize göre DVD oynatıcı, DVD kaydedici ya da ev sinema sisteminde oynatılabilir.

 • MPEG4 çalma yüksek kalitede sıkıştırılmış görüntü sağlar

  MPEG4, görüntü ve ses kalitesinden ödün vermeden MPEG2 standardına göre yedi ila 10 kat daha küçük boyutlarda görüntü kaydetmenize olanak sağlayan bir sıkıştırma standardıdır. MPEG4 medya CD-Rom'a, hafıza kartına ya da DVD diske kaydedilebilir ve seçiminize göre DVD oynatıcıda, DVD kaydedicide ya da ev sinema sisteminde oynatılabilir.

 • Daha iyi görüntü performansı için S-Video çıkışı

  Standart görüntü çıkışlarından daha iyi detaylar için; DVD, Dijital Uydu ve Kablo TV ve video oyun konsolları gibi yüksek çözünürlüklü görüntü kaynaklarıyla TV set'i birbirine bağlamanın ideal yolu

 • En iyi analog video çıkışı için komponent video çıkışı

  YPbPr Komponent Video, DVD oynatıcı ya da kaydedicilerle son teknoloji ürünü TV setlerini bağlamak için ideal, yüksek kalitede bir video bağlantısıdır. Parlaklık ve renk değişikliği sinyalleri için, paraziti önlemek amacıyla üç farklı kablo kullanır. DVD diskteki video sinyali de YPbPr formatında saklandığından, çıkış sinyalini oluşturmak için herhangi bir dönüştürme gerekmez.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • DivX, DivX Certified, ve ilgili logolar, DivXNetworks, Inc.adına tescil edilmiş ticari markalardır ve lisansla kullanılmaktadırlar.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: