Ekstra LCD ekran

  Ekstra LCD ekran

  Araç içi kullanım için ekstra ekran

  Philips PAC131 - 7 inç TFT LCD ekran ile yoldaki eğlence keyfinizi ikiye katlayın. DVD filmleri/JPEG fotoğrafları paylaşmak için sadece bir Philips taşınabilir DVD oynatıcıya bağlayın. Birlikte verilen Akıllı Araç Montaj Seti sayesinde, araç içi eğlence için mükemmeldir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Araç içi kullanım için ekstra ekran

Philips taşınabilir DVD oynatıcılarla birlikte çalışır*

 • Yüksek kaliteli görüntü için 7 inç TFT renkli LCD ekran

  Yüksek kaliteli görüntü için 7 inç TFT renkli LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • 16:9 geniş ekran formatında film keyfini çıkarın

  16:9 geniş ekran formatında film keyfini çıkarın

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Yolda eğlencenin tadını çıkarmak için neden portatif DVD oynatıcınızı yanınızda taşımayasınız? Benzersiz Araç Montaj Seti, oynatıcının kolayca çıkarılmasına olanak veren hızlı çıkarma kolu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Seti aracınızda bırakarak portatif DVD oynatıcınızı yanınıza alabilirsiniz.

 • İdeal ekran kalitesi için Zero Bright Dot™ özelliğine sahip ekran

  LCD ekranındaki rahatsız edici boş noktalardan arınmış, en yüksek kalitedeki görüntülerin keyfini çıkarın. LCD ekranlarında genellikle, LCD endüstrisinde 'parlak nokta' denilen kusurlar bulunmaktadır. Sınırlı sayıda parlak nokta, bir zamanlar LCD seri üretiminin kaçınılmaz sonucu olarak değerlendirilmekteydi. Philips'in portatif DVD Oynatıcılarda uyguladığı titiz kalite kontrol prosedürleri ile LCD ekranlarımız parlak noktalara sıfır toleransla üretilmektedir. İdeal ekran kalitesinden emin olmak için Philips Zero Bright Dot™ (Sıfır Parlak Nokta) kullanılan portatif DVD Oynatıcıları tercih edin.

 • Koruyucu çanta

  Hafif kumaş, kalıplı çantaları çizilmelere karşı korur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: