Streamium

  Android™ için kablosuz müzik çalar

  PC/MAC ve İnternet'ten müzik dinleyin - hem de kablosuz olarak

  Bu Philips kablosuz müzik çalarla İnternet radyolarını dinleyebilir ve PC/Mac bilgisayarınızdan Hi-Fi sisteminize müzik akışı sağlayabilirsiniz. Dinlediklerinizi tam renkli ekranda görüntüleyin, uzaktan kumanda ile veya Philips uzaktan kumanda uygulaması aracılığıyla kontrol edin.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Streamium Android™ için kablosuz müzik çalar

PC/MAC ve İnternet'ten müzik dinleyin - hem de kablosuz olarak

Ses tutkusu

 • PC/MAC bilgisayarınızdan kablosuz olarak müzik ve fotoğraf aktarın

  PC/MAC bilgisayarınızdan kablosuz olarak müzik ve fotoğraf aktarın

  PC/ MAC bilgisayarınız, artık Philips ses cihazınıza rahatlıkla aktarabileceğiniz müziklerle dolu, üstelik kablo kalabalığı olmadan. En sevdiğiniz şarkıları bir partide başkalarıyla paylaşın veya müziğin tadını evinizin rahatlığında çıkarın. Fotoğraf koleksiyonlarınız için de aynısını yapabilir, müzik dinlerken fotoğraflarınızı rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. PC/ MAC hazinelerinizi kablosuz aktarımın rahatlığıyla ortaya çıkarın.

 • Akıllı telefonunuzu Philips AV ürünleri için uzaktan kumandaya çevirin

  Akıllı telefonunuzu Philips AV ürünleri için uzaktan kumandaya çevirin

  Philips MyRemote uygulaması, Philips ağına bağlı AV ürünlerinizi kontrol etmek için iPhone, iPod Touch veya Android Akıllı Telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilmenize olanak veriyor. Uygulama, ev Wi-Fi ağınıza bağlı olan Philips Blu-ray oynatıcınızı, Ev sinemasını ya da Streamium ses sistemini otomatik olarak tanır ve evinizin her yerinden cihazlarınızı anında kontrol edebilmenizi sağlar. Eğer Philips ağına bağlı olan birden fazla AV ürününüz varsa, uygulama bunlar arasında geçiş yapabilmenizi ve her birini ayrı ayrı kontrol edebilmenizi sağlar. Bu ücretsiz uygulama, Philips tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

 • Napster'daki 10 milyondan fazla muhteşem şarkıyı aktarın ve keyfini çıkarın*

  Napster'daki 10 milyondan fazla muhteşem şarkıyı aktarın ve keyfini çıkarın*

  790.000'i aşkın sanatçı, 980.000'den fazla albüm ve her türden 10 milyonun üzerinde şarkı sunan çevrimiçi müzik hizmeti Napster ile istediğiniz bütün müziklere sahip olun. Napster'a erişim, simge tabanlı LCD gösterge paneli sayesinde Philips mikro sistem ile zahmetsiz bir hale getirildi ve size istediğiniz tüm müzikleri hızlı ve kolay bir şekilde sunuyor. Sadece birkaç tıklamayla Napster'ın geniş kitaplığı, Philips sisteminde keyfini çıkarmanız için PC veya MAC bilgisayarınızdan kablosuz olarak aktarılıyor. Şimdi müzik dinleme şeklinizi değiştirin.

 • Bağlanın ve binlerce İnternet radyo istasyonunu keşfedin

  Bağlanın ve binlerce İnternet radyo istasyonunu keşfedin

  Streamium binlerce İnternet radyo istasyonuyla birlikte gelir. Artık dünyanın her yerinden her tür müziği dinleyebilirsiniz. Streamium'u İnternet'e bağlayın ve en sevdiğiniz çevrimiçi programları PC/MAC bilgisayarınızı açmadan dinleyin.

 • Ev geniş bant bağlantısı ve Wi-Fi yönlendirici ile birlikte çalışır

  Ev geniş bant bağlantısı ve Wi-Fi yönlendirici ile birlikte çalışır

  Philips Hi-Fi sisteminiz, DHCP üzerinden tak ve kullan İnternet bağlantısı sağlamak için bir Ethernet bağlantı noktasıyla birlikte sunulur. Sistem ayrıca B/G Wi-Fi sertifikalı olduğu için, piyasadaki tüm B/G Wi-Fi sertifikalı yönlendiricilerle uyumludur. Kolay ve kullanışlı bu sistem, tek dokunuşlu Wi-Fi Korumalı Kurulum içermesi sayesinde sadece saniyeler içinde güvenli Wi-Fi bağlantısı sağlar.

 • FullSound müziğinize tam bas ve netlikle zenginlik katar

  FullSound müziğinize tam bas ve netlikle zenginlik katar

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Evinizdeki stereo veya ev sinemasına bağlanın

  Evinizdeki stereo veya ev sinemasına bağlanın
 • Albüm kapağını tam renkli görüntüleyin

  Albüm kapaklarının tam renkli resimleriyle müzik dinleme deneyiminizi daha canlı bir hale getirin. Şarkı seçimi ve oynatma sırasında otomatik olarak görüntülenen albüm kapağı resimleri, müzik dosyalarında yerleşik olarak bulunur. Müziğiniz albüm kapaklarıyla yaşam bulur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Napster, yalnızca Almanya ve İngiltere'de kullanılmaktadır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: