Mikro Hi-Fi Sistem

  MP3-CD çalar

  Özellikle teknoloji ve tasarımda en fazlasını arayanlar için tasarlanmış MCM7 zerafet ve kalitede eşsizdir. İçinizdeki müzik aşkını serbest bırakın ve MP3-CD parçalarının güçlü dinamik hoparlörlerden çıkan tınılarıyla kendinizden geçin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

MP3-CD çalar

Sofistike Tasarım ve Harika Ses

 • 10 saatlik MP3-CD müzik

  10 saatlik MP3-CD müzik

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • Ferro Sıvı Konik Tweeter Hoparlörler

  Ferro Sıvı Konik Tweeter Hoparlörler
 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround™

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

 • Kolay yüksek ve alçak ton ayarları için Tiz ve Bas Kontrolü

  Tiz ve bas, sesin yüksek ve düşük frekanslarını kontrol eden ekolayzır özellikleridir. Tiz, müzikteki yüksek tonların güçlendirilmesini düzenlerken, bas, düşük tonların güçlendirilmesini kontrol eder. Dinleyici, yukarı ve aşağı tuşlarını kullanarak, rahat bir şekilde, düşük ve yüksek tonların az veya çok belirgin olmasını sağlayabilir veya tizi ve bası düz bırakarak müziğin orijinal kayıt ayarlarına göre çalınmasını sağlayabilir. Tiz ve Bas Kontrolü, müziğinizi, sevdiğiniz gibi dinlemenize olanak verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: