Mikro Hi-Fi Sistem

  CD Dönüştürme özellikli Dijital Müzik

  Favori CD'lerinizi üstün ses kaliteli, zarif MCM760 Mikro Hi-Fi Sisteminde MP3'e dönüştürüp tadını çıkarın. Bilgisayara gerek olmadan, kolay, tek dokunuşla kayıt! Portatif MP3 oynatıcınızda favori müziğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mikro Hi-Fi Sistem

MP3/WMA-CD müzik çalma, USB Girişi MCM760/12 Benzer ürünler bul

CD Dönüştürme özellikli Dijital Müzik

 • Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Cihazınızı Philips Hi-Fi sisteminiz üzerindeki USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Müziğiniz doğrudan cihazdan çalınacaktır. Artık önemli anlarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Etkileyici ses için Neodimyum Şerit Tweeter

  Etkileyici ses için Neodimyum Şerit Tweeter

  Neodimyum Şerit Tweeter, ön taraftan dinamik ve net bir ses üreten tek kutuplu bir tweeter'dır. Bu, son teknoloji ürünü ses sistemlerinde çoğunlukla mükemmel bir ses yaratmak için kullanılan bir özelliktir. Geleneksel koniler ve konik tweeter'lar doğrusal hareket eden bobin ilkesine dayanırlarken tek kutuplu Neodimyum Şerit Tweeter, yüksek frekansları tam 180 derecelik bir yayılma düzeni içinde dağıtır. Bu, daha yüksek tonlarda ses tayfını çok genişletir ve dinleme merkezinin alanını genişleterek küçük ses sistemlerinden bile geniş, kristal netliğinde ve doğal bir ses çıkışı sağlar.

 • Sevdiğiniz CD'leri MP3'e dönüştürün

  USB yığın depolama aygıtınızı Philips ses sisteminin USB portuna takın ve en sevdiğiniz müziği tek bir dokunuşla CD'lerden, USB aygıtınıza veya MP3 çalarınıza kaydetmeye başlayın. Doğrudan MP3 dijital kayıt sayesinde kendi MP3 dosyalarınızı oluşturabilirsiniz.

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround™

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

 • Kolay yüksek ve alçak ton ayarları için Tiz ve Bas Kontrolü

  Tiz ve bas, sesin yüksek ve düşük frekanslarını kontrol eden ekolayzır özellikleridir. Tiz, müzikteki yüksek tonların güçlendirilmesini düzenlerken, bas, düşük tonların güçlendirilmesini kontrol eder. Dinleyici, yukarı ve aşağı tuşlarını kullanarak, rahat bir şekilde, düşük ve yüksek tonların az veya çok belirgin olmasını sağlayabilir veya tizi ve bası düz bırakarak müziğin orijinal kayıt ayarlarına göre çalınmasını sağlayabilir. Tiz ve Bas Kontrolü, müziğinizi, sevdiğiniz gibi dinlemenize olanak verir.

 • 150W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 150W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Dijital Hak Yönetimi içeren Müzik dosyaları desteklenmemektedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: