DVD Micro Theater

  DVD, MP3-CD ve WMA-CD çalma

  En son ve en müthiş yenilikler elinizin altında... Yeni 2'si 1 arada Micro Hi-Fi ile hem DVD hem de MP3-CD/WMA-CD çalara sahip olun! En sevdiğiniz filmler veya müziklerle rahatlayın. Ev eğlencesinde devrim!

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD, MP3-CD ve WMA-CD çalma

 • DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD çalar

  DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD çalar

  Bu Philips oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD - tümünü bu oynatıcıda kullanabilirsiniz. SVCD, "Super VideoCD" için kullanılan bir kısaltmadır. Daha yüksek çözünürlük sayesinde çok daha net görüntüler sunan SVCD disklerin kalitesi VCD disklerden çok daha iyidir. CD(RW), en yaygın kullanılan tekrar yazılabilir CD formatına uyumlu CD sürücüsü için kullanılan kısaltmadır.

 • 10 saatlik MP3-CD ya da 20 saatlik WMA-CD müziği

  10 saatlik MP3-CD ya da 20 saatlik WMA-CD müziği

  MP3, büyük dijital ses dosyalarının ses kalitelerinde önemli bir düşüşe neden olmadan 10 kata kadar daha küçük boyutlarda yaratılabildiği, çığır açan bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir. Ses dosyalarının hızlı ve kolay bir biçimde aktarılabilmesini sağlayan MP3, ses dosyaları için standart sıkıştırma formatı haline gelmiştir. Windows Media Audio (WMA), Microsoft'un geliştirdiği, yarı yarıya daha az yer kaplayan, yarı yarıya daha kısa sürede yüklenebilen ve mükemmel bir ses sağlayan, yüksek oranda sıkıştırılmış dijital ses formatıdır. Tek bir CD'de 64 Kbps bit hızında kaydedilmiş, 20 saate kadar kaliteli WMA müzik saklanabilir.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Açma ve Kapama Zamanlayıcısı

  Açma ve Kapama Zamanlayıcısı

  Birçok çalar saatte çeşitli alarm seçenekleri bulunur. Bu Philips Saatli radyo sizi radyo çalarak veya bildiğiniz zil sesiyle uyandırır. Uyku Zamanlayıcısı sayesinde müziğin çalma süresini uykuya dalma sürenize göre ayarlayabilirsiniz. Sabahları sabit bir zil sesiyle uyanmak veya en sevdiğiniz müziği dinleyerek uyumak için aradığınız tüm özellikler bu saatli radyoda var.

 • Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Dijital radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Gelişmiş ses deneyimi için Incredible Surround™

  Incredible Surround, Philips'in geliştirdiği, ses alanını ciddi bir biçimde büyüterek sesin içinde kaybolmanızı sağlayan bir ses teknolojisidir. Gelişmiş elektronik faz kaydırması özelliğini kullanan Incredible Surround, sol ve sağ kanalın seslerini, iki hoparlör arasındaki sanal mesafeyi artıracak şekilde birleştirir. Daha geniş olan bu ses dağılımı, stereo efektlerini büyük ölçüde geliştirir ve daha doğal ses boyutları oluşturur. Incredible Surround, ek hoparlör kullanmaksızın, daha derin ve geniş bir surround ses elde etmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: