Tasarım kablosuz telefon

  Ev telefonu yeniden tanımlanıyor

  Philips M8 kablosuz telefon titiz işçiliği ikonik tarzla bir araya getiriyor. Birinci sınıf malzemeleri sanat eserine dönüştüren gelişmiş üretim, seyretmesi keyif veren yeni nesil tasarımcı ev telefonuna hayat verdi. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 299,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tasarım kablosuz telefon

60 dakikalık telesekreter, 2, 0 inç ekran/beyaz arka ışık, Hoparlörlü telefon, Telesekreterli M8881B/38 Benzer ürünler bul

Ev telefonu yeniden tanımlanıyor

 • Hassas tuşlama için sorunsuz biçimde entegre edilen kalibrasyonlu tuşlar

  Hassas tuşlama için sorunsuz biçimde entegre edilen kalibrasyonlu tuşlar

  Kalibrasyonlu tuş takımı, bir numarayı tuşlarken ya da telefon defterine kişi girerken her tuş vuruşunu açık olarak hissetmenize olanak tanır. Tuş takımı malzemeleri ve yapıları hakkında yapılan ayrıntılı çalışmalar ve kapsamlı kullanıcı testleri sonucunda, hassas tuşlama için tuşa basma gücü ile tuş tepkisi arasında doğru denge elde edildi.

 • Düşük radyasyon (ECO ve ECO+ modları) ve güç tüketimi

  Düşük radyasyon (ECO ve ECO+ modları) ve güç tüketimi

  Philips telefonlar enerji tasarrufu özelliğine sahiptir ve çevreye duyarlı olacak şekilde üretilmiştir. ECO modu devreye alındığında yayılan radyasyon %60'a kadar, telefon şarj olurken ise %95'e kadar azalır. ECO+ modu devreye alındığında radyasyon sıfıra iner.

 • Ahize hoparlörüyle eller serbest konuşun

  Ahize hoparlörüyle eller serbest konuşun

  Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir, karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu, özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da aynı anda başka işler de yapmak istediğinizde çok kullanışlıdır.

 • Ahizeyi her iki taraftan şarj edin

  Ahizeyi her iki taraftan şarj edin

  Güvenilirlik ve kullanım kolaylığı için ahize, bağlantı istasyonunun her iki yönünde şarj edilebilir.

 • Gerçek metal vurgulara sahip sofistike tasarım

  Gerçek metal vurgulara sahip sofistike tasarım

  Philips M8'in tasarımı, kaliteli bir görünüm ve his için titizlikle üretilmiş ve fırçalanmış gerçek döküm kalıp metal içerir.

 • Gizlilik ayarları: arama engelleme, sessiz mod ve filtreleme

  Gizlilik ayarları: arama engelleme, sessiz mod ve filtreleme

  Evinizin gizliliğine ve huzurlu haline paha biçebilir misiniz? Huzur ve sessizliğin keyfini çıkarmak için belirlenen "aramaya kapalı" sürelerinde zil sesini kapatın. Ek filtreleme fonksiyonu telefon defterinde belirlenen tüm numaraların arama sırasında sessiz şekilde çalmasını sağlayarak sadece "doğru" kişilerin size ulaşabilmesine imkan tanır. Arama engelleme özelliğiyle belirli numaraları, belirli basamaklarla başlayan numaraları (örneğin ödemeli hatlar) veya belirli alan kodlarını aramayı engelleyerek pahalı telefon faturalarına elveda deyin.

 • Akıllı, hoş tasarımlı kablo yönetimi

  Akıllı, hoş tasarımlı kablo yönetimi

  Akıllı kablo yönetim sistemi kabloları görüş alanınızdan akıllı şekilde kaldırır. Akıllı şekilde tasarlanan örtülü kablolar ve dahili kablo kılavuzu karmaşıklığın ortadan kalkmasına ve kabloların daha az yer kaplamasına olanak sağlar.

 • Mükemmel ses kalitesi için gelişmiş ses testleri ve ayarlamalar

  Mükemmel ses kalitesi için gelişmiş ses testleri ve ayarlamalar

  HQ Ses, orijinali kadar canlı ve doğal bir ses kalitesi sağlayan yüksek kalitedeki akustik mühendisliğinin ürünüdür. Yüksek kaliteli bileşenler, hassas akustik tasarım, gelişmiş testler ve yapılan ince ayarlar, üst düzey ses sistemleri ve kulaklıklar alanlarındaki onlarca yıllık deneyimin yansımasıdır. MySound ile ses üretimini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Telesekretere 60 dakikaya kadar mesaj kaydedilebilir

  Telesekretere 60 dakikaya kadar mesaj kaydedilebilir

  60 dakikaya kadar kayıt süresi sunan telesekreterle hiçbir önemli mesajı kaçırmayın.

 • Saf denge ve rahatlık için eğimli ahize

  Saf denge ve rahatlık için eğimli ahize
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: