DVD Kaydedici Ev Sinema Sistemi

  DVD, Kayıt ve Seste En Son Teknoloji

  DVD Kayıt fonksiyonelliğine sahip hepsi bir arada ilk ev sinema sistemi. En yüksek performansı ve rahatlığı sunan en son teknolojiyi istiyorsunuz. Kaydettiğiniz diskler, mevcut diğer DVD oynatıcılarda oynatılabilir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD, Kayıt ve Seste En Son Teknoloji

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • DTS Digital Surround ile çok kanallı surround ses

  DTS Digital Surround ile çok kanallı surround ses

  DTS, DVD filmlerinizde üstün surround ses sunar.

 • Cinema Center Speaker™ gerçekçi sinema deneyimi için

  Cinema Center Speaker™ ile sinema deneyimini bulunduğunuz ortamda gerçekçi olarak yaratın ve yaşayın. Dört çok yönlü woofer ve hassas biçimde farklı açılarda konumlandırılmış yüksek frekanslı bir hoparlör tarafından verilen daha geniş dinleme merkezi sayesinde ön ile arka plan arasında ve aksiyon ile diyalog arasında daha fazla ses derinliği ayırt edilebilmektedir. Doğal ve kristal netliğindeki sesler, sinemada değil de filmin içindeymiş hissi yaratan inanılmaz bir 'ekrandan içeride' deneyimi vermek için, çığır açan yeni 5,1 cm (2") geniş yelpazeli woofer'lar ile oluşturulmaktadır.

 • Tam surround sese sahip filmler veya konserler için Dolby Dijital

  Dünyanın önde gelen dijital çok kanallı ses standartları olan Dolby Dijital ve DTS, insan kulağının doğal olarak sesi işleyiş biçiminden yararlandıklarından dolayı, gerçekçi mekan hissi veren muhteşem kalitede surround sesin tadını çıkartırsınız.

 • Dolby Pro Logic ile stereo kaynaklardan Surround ses

  Çünkü, dünyaca tanınmış Dolby Laboratuarları'nın geliştirdiği Dolby Pro Logic insan kulağının doğal olarak sesi işleyiş biçiminden yararlanır. Stereo kayıtlardan, muhteşem kalitede 5.1 kanallı surround ses alırsınız.

 • Clearvoice™, filmlerde berrak ve net konuşma sesleri sağlar

  Clearvoice™ Philips'in, konuşma sesini aksiyon seslerinden net olarak ayıran, benzersiz bir konuşma geliştiricisidir.

 • Twin Subs™ Bas boruları, hoparlör kolonlarına entegre edilmiştir

  Twin Subs™, aşağıya yöneltilmiş woofer'lar sayesinde daha fazla bas performansı verir, gerçek yönsüz bas dağılımı sayesinde daha fazla netlik ve hoparlör kolonlarına entegre edilmiş twin subs sayesinde kolay kurulum sağlar.

 • Müzik: CD, CD-R/RW ve MP3-CD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Eksiksiz ev eğlencesini başlatmak için kolay kurulum

  Philips, sisteminizin ilk kurulmasında size kılavuzluk etmek için, bağlanma ve resim ve ses almanın temel adımlarında size kılavuzluk etmek için açık seçik çizimler ve renklerle kolay bir yaklaşım sergileyen bir Hızlı Başlangıç Kılavuzu vermektedir. Bu temel adımlar, paket kutusundaki tek bir sayfada açıkça anlatılmakta, böylece kurma hızlı ve basit hale getirilmektedir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: