DVD/SACD ev sinema sistemi

  Film ve müziklerin derin etkisi

  Uyum ve denge bir ihtiyaçtır. Özenli ve kaliteli tasarım, bunların gerçekleşmesini sağlar. Tadına doyum olmayan bir keyfi sarmalayan sesin ve görüntünün saflığı...

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Film ve müziklerin derin etkisi

Çok kanallı Super Audio CD

 • Neodimyum Şerit Tweeter'lar ile kristal netlikte ses

  Neodimyum Şerit Tweeter'lar ile kristal netlikte ses

  Çok Yönlü Neodimyum Şerit Tweeter ile eşsiz, doğal ve kristal netlikte ses kalitesinin tadını çıkarın. Tam 360 derecelik alanda yüksek frekanslı sesleri yayan dipoller, yüksek tonlarda keskin netlik ve yüksek aralıklı ayrıntılar veren çok açık ve geniş bir ses tayfı sağlar. Böylece, çok kanallı sistemdeki surround deneyimi daha da kaliteli hale gelir ve bu, müzikteki netliğin mükemmel olduğu Super Audio CD'si sesi dinlerken daha da fazla farkedilir.

 • En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları daha sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Maksimum çözünürlük kullanılarak, anında görüntünün tamamı oluşturulur. Bu o kadar hızlı gerçekleştirilir ki insan gözü daha keskin, titreşimsiz bir görüntü algılar.

 • Derin müzik etkisi için çok kanallı Süper Audio CD

  Çok kanallı SACD, çok yüksek kalitede ses üretimi sunan yeni nesil bir müzik formatıdır. 5.1 çok kanallı surround ses ve hem ileriye hem de geriye sarmada tam CD uyumluluğu ile sonuç dinleme keyfiniz için eşsiz ses performansıdır.

 • CD Yukarı Örnekleme, çözünürlüğü artırarak mükemmel CD ses sağlar

  CD Yukarı Örnekleme, standart CD'lerin sesini akıllıca geliştirerek zaman çözünürlüğünü ve örnekleme hızını artırıp ses kalitesini yükselten gelişmiş bir ses işleme teknolojisidir.

 • Cinema Center Speaker™ gerçekçi sinema deneyimi için

  Cinema Center Speaker™ ile sinema deneyimini bulunduğunuz ortamda gerçekçi olarak yaratın ve yaşayın. Dört çok yönlü woofer ve hassas biçimde farklı açılarda konumlandırılmış yüksek frekanslı bir hoparlör tarafından verilen daha geniş dinleme merkezi sayesinde ön ile arka plan arasında ve aksiyon ile diyalog arasında daha fazla ses derinliği ayırt edilebilmektedir. Doğal ve kristal netliğindeki sesler, sinemada değil de filmin içindeymiş hissi yaratan inanılmaz bir 'ekrandan içeride' deneyimi vermek için, çığır açan yeni 5,1 cm (2") geniş yelpazeli woofer'lar ile oluşturulmaktadır.

 • 4x video yukarı örnekleme ile gelişmiş görüntü kalitesi

  Video Yukarı Örnekleme, çarpılmayı önleyerek görüntü kalitesini önemli ölçüde artıran bir teknolojidir. Video işlemenin 54MHz hatta 108MHz çıkartılması, pratikte videoyu 8:8:8* (54MHz) veya 16:16:16 (108MHz) formata dönüştürmek anlamına gelir. Bu da, standart DVD formatından 4 ila 8 kat daha fazla yatay çözünürlük bant genişliği anlamına gelir. Bu işlem MPEG "sinek teli" bozulmasını büyük ölçüde azaltarak, temiz ve bozulmasız bir görüntü kalitesi sağlar.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: SACD, CD, MP3-CD, CD-R ve CD-RW

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Müzik (MP3) çalabilen Picture CD (JPEG)

  Picture CD, üzerinde MP3 ve dijital resimlerinizi saklayabileceğiniz, CD-R veya CD-RW bir disktir. DVD oynatıcıya bir Picture CD koyduğunuzda, diskteki JPEG'lerinizi ve/veya MP3 dosyalarınızı gösteren bir ekran menüsü açılır. İzlemek istediğiniz müzik ve resim dosyalarını seçin ve çal düğmesine veya Tamam'a basın. Müziğiniz çalarken aynı anda TV'de resimlerinize bakabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: