Voice Tracer

  Gazeteci seti

  Not almak artık çok kolay

  Gazeteci Seti sayesinde konuşmaları, sunumları, dersleri veya küçük toplantıları kolayca kaydedebilirsiniz. Dijital Ses Kaydedici, üzerinize takılabilir zoom mikrofon ve uzaktan kumanda gibi özellikleriyle bu set, çok çeşitli gazetecilik ihtiyaçlarınız için mükemmel bir tümü bir arada araç haline geliyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Voice Tracer Gazeteci seti

4GB, 572 saat kayıt süresi LFH0885/00 Benzer ürünler bul

Not almak artık çok kolay

Röportaj ve konuşmaları kaydedin

 • Uzaktan kayıt için takılabilir zoom mikrofon

  Yenilikçi tek yönlü zoom mikrofon, sesleri uzaktan yakalayabilir ve aynı zamanda çevredeki gürültüyü azaltır.

 • Uzaktan kumanda ile kolay kullanım

  Uzaktan kumanda, kaydı başlatmak ve durdurmak, dizin işaretleri belirlemek veya ayrı bölümler için yeni bir kayıt dosyası açmak için en kullanışlı yoldur.

 • CD ses kalitesi için sıkıştırılmamış PCM stereo kayıt

  CD ses kalitesi için sıkıştırılmamış PCM stereo kayıt özelliğiyle, SHQ ve HQ dahil iki stereo mod veya daha uzun kayıt süreleri için SP, LP ve SLP dahil üç monaural mod gibi çeşitli kayıt modları arasından seçim yapın.

 • Daha iyi ses kalitesi için ayarlanabilir mikrofon hassasiyeti

  Son derece hassas mikrofonun sinyal-gürültü (S/G) oranı, standart mikrofonlarınkinden çok daha iyidir. Ses kalitesinden ödün vermeden kayıt hassasiyeti artırılır (daha fazla ses sinyali alır).

 • Bir bakışta gözden geçirme için ekstra geniş, arkadan aydınlatmalı ekran

  Büyük grafik ekran, arkadan aydınlatma özelliği sayesinde, düşük aydınlatma koşullarından bile, tüm önemli dosya bilgilerini bir bakışta görüntülemenizi sağlar.

 • Stereo yaka mikrofonu ve kulaklıklar dahildir

  Ses Kaydedicinizin yanında, uzun süreli kullanımda rahatlık için tasarlanmış hafif stereo kulaklık ve çok yönlü stereo yaka mikrofonu bulunmaktadır. Mikrofonun yüksek ses alma hassasiyeti mükemmel kayıt kalitesi sağlarken, stereo kulaklık güçlü ses sunar.

 • Dört klasör ile dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin

  Ses Kaydedici, dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilmeniz için, kullanılabilir dört klasörün her birinde 99'a kadar kaydı destekler.

 • Kristal netliğinde ses çalma için ekstra büyük ön hoparlör

  Büyük hoparlör sürücülerinin ses üretim kapasitesi daha yüksektir, bu nedenle daha güçlü ve zengin bir ses deneyimi sunarlar.

 • USB yığın depolama, maksimum uyumluluk sağlar

  Bir USB yığın depolama aygıtı olan Ses Kaydedici, dosyaları kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yol sunar. Ses Kaydedici, USB bağlantısı ile bilgisayara bağlanır ve kurulum için özel yazılım gerektirmez. Ses Kaydedici, çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak görüntülenir ve dosyalarınızı üniteye ve üniteden sürükleyip bırakmanıza olanak verir.

 • Görsel kayıt seviyesi göstergesi ses seviyesini gösterir

  Görsel kayıt seviyesi göstergesi, optimum koşullar altında sürekli olarak kayıt yaptığınızdan emin olmanız için ses seviyesi ile ilgili net bir geri bildirim sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: