Dijital Ses Kaydedici

  Not almak artık çok kolay

  Dijital Ses Kaydedici 880, iş ve eğlence özelliklerini bir arada mükemmel bir şekilde sunar. Dijital Ses Kaydedici 880, düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve notlarınızı kaydederken, FM radyo ve en sevdiğiniz müzikleri dinleme olanağı sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dijital Ses Kaydedici

2 GB, 284 saat kayıt süresi LFH0880/00 Benzer ürünler bul

Not almak artık çok kolay

İş ve eğlence amaçlı tümü bir arada araç

 • En sevdiğiniz radyo programlarını kaydetmeniz için FM radyo kaydı

  En sevdiğiniz radyo programlarını kaydetmeniz için FM radyo kaydı

  İstediğiniz zaman, istediğiniz sıklıkta en sevdiğiniz FM radyo programlarının keyfini çıkarın. En sevdiğiniz radyo programını duyduğunuzda kayıt fonksiyonunuzu etkinleştirin, Ses Kaydedici radyo sinyalini MP3 formatında kaydeder.

 • Eller serbest not almak için ses ile etkinleşen kayıt

  Ses ile etkinleşen kayıt, eller serbest kayıt için kullanışlı bir özelliktir. Etkinleştirildiğinde, konuşmaya başladığınızda kayıt otomatik olarak başlar. Konuşmadığınızda kayıt otomatik olarak durur ve konuşmaya başladığınızda otomatik olarak tekrar başlar.

 • Daha iyi ses kalitesi için ayarlanabilir mikrofon hassasiyeti

  Son derece hassas mikrofonun sinyal-gürültü (S/G) oranı, standart mikrofonlarınkinden çok daha iyidir. Ses kalitesinden ödün vermeden kayıt hassasiyeti artırılır (daha fazla ses sinyali alır).

 • Stereo yaka mikrofonu ve kulaklıklar dahildir

  Ses Kaydedicinizin yanında, uzun süreli kullanımda rahatlık için tasarlanmış hafif stereo kulaklık ve çok yönlü stereo yaka mikrofonu bulunmaktadır. Mikrofonun yüksek ses alma hassasiyeti mükemmel kayıt kalitesi sağlarken, stereo kulaklık güçlü ses sunar.

 • Bir bakışta gözden geçirme için ekstra geniş, arkadan aydınlatmalı ekran

  Büyük grafik ekran, arkadan aydınlatma özelliği sayesinde, düşük aydınlatma koşullarından bile, tüm önemli dosya bilgilerini bir bakışta görüntülemenizi sağlar.

 • CD ses kalitesi için sıkıştırılmamış PCM stereo kayıt

  CD ses kalitesi için sıkıştırılmamış PCM stereo kayıt özelliğiyle, SHQ ve HQ dahil iki stereo mod veya daha uzun kayıt süreleri için SP, LP ve SLP dahil üç monaural mod gibi çeşitli kayıt modları arasından seçim yapın.

 • Dört klasör ile dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin

  Ses Kaydedici, dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilmeniz için, kullanılabilir dört klasörün her birinde 99'a kadar kaydı destekler.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile kayıtları ve verileri hızlı bir şekilde aktarın

  Yüksek Hızlı 2.0 USB bağlantısı ile hızlı veri aktarımı sayesinde, orijinal USB standardına kıyasla bilgisayara kayıt aktarımı 40 kat daha hızlıdır.

 • MP3 ve WMA müzik çalma keyfini yaşayın

  Müzik koleksiyonunuzu ve indirdiğiniz şarkıları Dijital Ses Kaydedicinizde saklayın. WMA ve MP3 müzik formatı çalma desteklenmektedir.

 • Kristal netliğinde ses çalma için ekstra büyük ön hoparlör

  Büyük hoparlör sürücülerinin ses üretim kapasitesi daha yüksektir, bu nedenle daha güçlü ve zengin bir ses deneyimi sunarlar.

 • Hafif ve ergonomik tasarım

  Küçük ve hafif özellikleri nedeniyle, cihazın yanınızda olduğunu bile anlamayacaksınız. Cebinize veya çantanıza koyun ve her yere götürün. Sağlam muhafaza ve etkileyici, ergonomik tasarım, gittiğiniz her yere götürmek istemenize neden olacak.

 • USB yığın depolama, maksimum uyumluluk sağlar

  Bir USB yığın depolama aygıtı olan Ses Kaydedici, dosyaları kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yol sunar. Ses Kaydedici, USB bağlantısı ile bilgisayara bağlanır ve kurulum için özel yazılım gerektirmez. Ses Kaydedici, çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak görüntülenir ve dosyalarınızı üniteye ve üniteden sürükleyip bırakmanıza olanak verir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: