Dijital Ses Kaydedici

  Sesinizi duyurun

  Dijital Ses Kaydedici sayesinde yoldayken notlar ve belgeler oluşturabilirsiniz. Ofise geldiğinizde tek yapmanız gerken kaydediciyi PC'ye bağlamak ve dosyayı aktarmak, ardından Dragon NaturallySpeaking otomatik olarak konuşmanızı yazıya dökecektir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dijital Ses Kaydedici

Konuşma tanıma sürümü LFH0660/10 Benzer ürünler bul

Sesinizi duyurun

Mobil konuşma tanıma özelliği ile

 • Dragon NaturallySpeaking 10 DVR Sürümü ile birlikte

  Dragon NaturallySpeaking 10 DVR Sürümü ile birlikte

  Dünyanın en çok satan konuşma tanıma sistemi Dragon NaturallySpeaking 10 yanınızda ve eskisinden daha da iyi. Hassasiyet ve kullanım kolaylığı ile ilgili 175'ten fazla ödül kazanan bu konuşma tanıma yazılımı tartışmasız dünyanın en iyisi. Dragon NaturallySpeaking artık eskisinden daha hızlı ve daha hassas, sürüm 9'a göre %20 daha iyi sonuç veriyor. Artık konuşmanızın metni eskiye göre yarım kat daha az sürede ekranda.

 • Hafif ve taşınabilir tasarım

  Küçük ve hafif olması sayesinde, cihazın yanınızda olduğunu bile anlamayacaksınız. Cebinize veya çantanıza koyun ve her yere götürün. Sağlam muhafaza ve etkileyici, ergonomik tasarım, gittiğiniz her yere götürmek istemenize neden olacak. Dijital Ses Kaydedici, Dragon NaturallySpeaking ile birlikte girdiği tüm testlerden geçmiş ve Nuance sertifikası almıştır.

 • Bir bakışta gözden geçirme için ekstra geniş, arkadan aydınlatmalı ekran

  Büyük grafik ekran, arkadan aydınlatma özelliği sayesinde, düşük aydınlatma koşullarından bile, tüm önemli dosya bilgilerini bir bakışta görüntülemenizi sağlar.

 • Tek dokunmuşa anında kayıt, kapatma modundan kayıt moduna

  Dijital Ses Kaydediciyi açmak için kayıt düğmesini kısa bir süre basılı tutun ve anında kaydetmeye başlayın.

 • Eller serbest not almak için ses ile etkinleşen kayıt

  Ses ile etkinleşen kayıt, eller serbest kayıt için kullanışlı bir özelliktir. Etkinleştirildiğinde, konuşmaya başladığınızda kayıt otomatik olarak başlar. Konuşmadığınızda kayıt otomatik olarak durur ve konuşmaya başladığınızda otomatik olarak tekrar başlar.

 • Kristal netliğinde ses çalma için ekstra büyük ön hoparlör

  Büyük hoparlör sürücülerinin ses üretim kapasitesi daha yüksektir, bu nedenle daha güçlü ve zengin bir ses deneyimi sunarlar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 ile kayıtları ve verileri hızlı bir şekilde aktarın

  Yüksek Hızlı 2.0 USB bağlantısı ile hızlı veri aktarımı sayesinde, orijinal USB standardına kıyasla bilgisayara kayıt aktarımı 40 kat daha hızlıdır.

 • USB yığın depolama, maksimum uyumluluk sağlar

  Bir USB yığın depolama aygıtı olan Ses Kaydedici, dosyaları kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yol sunar. Ses Kaydedici, USB bağlantısı ile bilgisayara bağlanır ve kurulum için özel yazılım gerektirmez. Ses Kaydedici, çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak görüntülenir ve dosyalarınızı üniteye ve üniteden sürükleyip bırakmanıza olanak verir.

 • Stereo yaka mikrofonu ve kulaklıklar dahildir

  Ses Kaydedicinizin yanında, uzun süreli kullanımda rahatlık için tasarlanmış hafif stereo kulaklık ve çok yönlü stereo yaka mikrofonu bulunmaktadır. Mikrofonun yüksek ses alma hassasiyeti mükemmel kayıt kalitesi sağlarken, stereo kulaklık güçlü ses sunar.

 • Konuşmanızı otomatik olarak metne geçirin

  Müşteriler, ev ve ofis arasında mekik dokuyan profesyoneller için esneklik olmazsa olmaz. Dijital Ses Kaydedici sayesinde yoldayken notlar ve belgeler oluşturabilirsiniz. Ofise geldiğinizde tek yapmanız gerken kaydediciyi PC'ye bağlamak ve dosyayı aktarmak, ardından Dragon NaturallySpeaking DVR Sürümü otomatik olarak konuşmanızı yazıya dökecektir. Artık yazı yazmak için elinizi kullanmanıza gerek kalmadığından hem paradan hem de zamandan tasarruf edin! Dragon NaturallySpeaking, mobil profesyonellerin istediği performansı sunuyor.

 • Bugüne kadar görülmeyen %99'lık hassasiyet

  Dragon NaturallySpeaking 10 elle yazmaktan daha doğru sonuç veriyor ve kesinlikle yazım hatası yapmıyor. %99'a varan hassasiyetle elle yazmaya göre üç kat daha hızlı belge oluşturabilirsiniz; kurumsal ve gelişmiş PC kullanıcıları için mükemmel.

 • Elle yazmaya göre üç kat daha hızlı belge oluşturun

  Birçok kişi dakikada 120 kelime konuşur ancak 40 kelimeden daha az yazabilir. Dragon NaturallySpeaking ile sadece konuşarak üç kat daha hızlı belge oluşturmak istemez miydiniz?

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: