Dijital Kamera

  Dijital Kamera

  Seç, paylaş ve taşı

  Tüm eğlenceyi ve özel anlarınızı olağanüstü küçük ve şık 128MB Key010 Üzerinizde Taşınabilir Dijital Kamera ile kaydedin. 2,0 Megapiksel çözünürlükte 300 adet resim çekin ve USB bağlantısı ile doğrudan bilgisayarınızın belleğine aktarın. Anılarınızı ölümsüzleştirmek için hep yanınızda. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Seç, paylaş ve taşı

2 Megapiksel dijital kamera

 • Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı!

  Direct USB ile kablosuz kolay dosya aktarımı!

  Direct USB özellikli cihazlar, kablo gerektirmeksizin doğrudan PC'nizin USB portuna takılabilir. Bilgisayarınız otomatik olarak cihazı çıkarılabilir USB yığın depolama aygıtını tanır (Windows 98'de ek sürücüler kurulması gerekir), böylece Windows Explorer (veya Apple Folders) yardımıyla dosyaları bilgisayarınız ile cihaz arasında kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Cihazınızı müzikle ve verilerle doldurun ve her an yanınızda taşıyın.

 • USB Direct ile doğrudan pil şarjı

  USB Direct ile doğrudan pil şarjı

  USB üzerinden doğrudan pil şarjı, cihazınızı şarj ederken müthiş kolaylık sağlar. Ayrı şarj cihazları ve kablolarıyla uğraşmaya gerek yok... Cihazınızı doğrudan PC'nize takıp şarj edin yeter.

 • Küçük ve üzerinizde taşınabilir - sadece 45 gram ağırlığındadır

  Küçük ve üzerinizde taşınabilir - sadece 45 gram ağırlığındadır
 • Veri dosyalarınızı saklamak ve yanınızda taşımak için USB yığın depolama

  USB yığın depolama cihazları, dosyalarınızı kaydetmek, yedeklemek ve taşımak için kullanışlı bir yoldur. Cihazlar bilgisayarınıza USB bağlantısı üzerinden bağlanır ve herhangi özel bir yazılımın kurulmasını gerektirmez (yalnızca Windows 98 Me için sürücü yüklemek gerekir). Cihaz, Windows Explorer'da çıkarılabilir sürücü olarak otomatik olarak belirerek, dosyaları cihazınıza veya cihazınızdan sürükleyip bırakmanıza olanak sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 1MB = 1 milyon bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.
 • Depolama kapasitesi, 5 Mpiksel resim boyutuna dayanarak belirtilmiştir.
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: