Sonicare

  Philips Sonicare DiamondClean

  Sonic elektrikli diş fırçası

  Bir ömür boyunca daha beyaz ve sağlıklı dişler

  Sonicare'in en iyi beyazlatma performansı, en zarif Philips Sonicare elektrikli diş fırçamızda. Sonicare'e geçin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sonicare DiamondClean Sonic elektrikli diş fırçası

5 mod, 2 fırça başlığı, Cam şarj cihazı, USB seyahat tipi şarj cihazı HX9332/04 Benzer ürünler bul

Bir ömür boyunca daha beyaz ve sağlıklı dişler

En iyi Philips Sonicare beyazlatıcı sonik diş fırçası

 • DiamondClean ile 7 kata kadar daha fazla plağı yok edin

  DiamondClean ile 7 kata kadar daha fazla plağı yok edin

  Daha uzun süreli ferahlık hissi için DiamondClean fırça başlığımızı diş fırçanıza takın. Bu fırça başlığı, esnek kılları sayesinde ulaşılması zor yerleri derinlemesine fakat nazikçe temizler ve normal diş fırçalarına kıyasla 7 kata kadar daha fazla plağı yok eder.

 • DiamondClean fırça başlığımızla 1 haftada daha beyaz bir gülümsemeye kavuşun

  DiamondClean fırça başlığımızla 1 haftada daha beyaz bir gülümsemeye kavuşun

  Diş yüzeyindeki lekeleri nazik fakat etkili bir şekilde temizlemek için DiamondClean fırça başlığımızı diş fırçanıza takın. Merkezde bulunan çok sayıda leke temizleme kılı, yalnızca 7 gün içinde 2 kata kadar daha beyaz bir gülümsemeye kavuşmanızı sağlar.*

 • Diş eti sağlığını yalnızca 2 haftada iyileştirir

  Diş eti sağlığını yalnızca 2 haftada iyileştirir

  DiamondClean fırça başlığınızın optimum temizleme performansı, diş eti sağlığınızı 2 haftada iyileştirir. Diş eti çizgisinde normal diş fırçalarına kıyasla X kata kadar daha fazla plağı yok eden bu fırça başlığıyla sağlıklı bir gülümsemeye kavuşacaksınız.

 • Cila ve Hassas gibi 5 mod arasından seçim yapın

  Cila ve Hassas gibi 5 mod arasından seçim yapın

  DiamondClean ile her gün hem dişlerinizi fırçalayın hem de ferahlayın. 5 mod seçeneğimiz tüm diş fırçalama ihtiyaçlarınızı karşılar: Olağanüstü günlük temizlik için Temizleme modu; diş etine nazikçe masaj yapmak için Diş Eti Bakımı modu; gülümsemenize parlaklık katmak için Cila modu; hassas diş etlerini nazik fakat etkili bir şekilde temizlemek için Hassas mod ve diş yüzeyindeki lekeleri temizlemek için ideal olan Beyaz modu.

 • USB şarjlı seyahat çantası ve cam şarj cihazı

  USB şarjlı seyahat çantası ve cam şarj cihazı

  Lüks USB seyahat çantası, yolda asla hazırlıksız yakalanmamanız için şarj işlevi de görür. Diş fırçanızı çantaya koyun ve çantayı dizüstü bilgisayarınıza veya elektrik prizine takın. Seyahat sırasında ekstra hijyen için fırça başlığı tutucu da verilir. Diş fırçanızı evde şarj etmek için kullanabileceğiniz zarif cam şarj cihazı ise banyonuzda şık durur ve dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş fırçanızı durulamak için de kullanılabilir. Diş fırçanızı şarj etmek için cama koymanız yeterlidir. Tek şarj düzenli kullanımda iki hafta dayanır.

 • Benzersiz teknolojimizle güçlü fakat nazik bir temizlik çözümüne sahip olun

  Benzersiz teknolojimizle güçlü fakat nazik bir temizlik çözümüne sahip olun

  Güçlü sonik titreşimler diş macununu plakla savaşan kabarcıklara dönüştürür ve bu kabarcıkların diş ve diş eti çizginizin en derin noktalarına nüfuz etmesini sağlar. Bu sırada dişleriniz 31.000 nazik fakat etkili fırça darbesiyle temizlenir. Normal diş fırçalarının bir ayda yaptığı temizliği yalnızca 2 dakikada yapabilirsiniz.

 • Zamanlayıcıları kullanarak dişlerinizi 2 dakika fırçaladığınızdan emin olun

  Zamanlayıcıları kullanarak dişlerinizi 2 dakika fırçaladığınızdan emin olun

  Dişlerinizi iyice fırçalamak yalnızca 2 dakikanızı alır. QuadPacer ağzınızın her bölgesini yeterince temizlediğinizi size bildirirken, Smartimer toplam sürenin dolduğunu haber verir. Bu iki işlev, her zaman önerilen diş fırçalama süresine ulaşmanıza yardımcı olur.

 • Açılı tasarım ulaşılması zor noktaları temizlemenize yardımcı olur

  Açılı tasarım ulaşılması zor noktaları temizlemenize yardımcı olur

  DiamondClean diş fırçası sapının benzersiz şekli ve fırça başlıklarımız, diş arkası gibi en zor noktaların bile derinlemesine temizlenmesini sağlar.

 • Kolay başlangıç programı sizi Philips Sonicare rutininize alıştırır

  Kolay başlangıç programı sizi Philips Sonicare rutininize alıştırır

  Yeniliklere alışmak her zaman çabuk olmayabilir. Bu yüzden kolay başlangıç programımız, yeni diş fırçanızı kullanmaya başladıktan sonra ilk 14 kullanımda fırçalama gücünü kademeli ve nazik bir şekilde artırma seçeneği sunar.

 • Ağız sağlığı ihtiyaçlarınız için güvenli ve nazik

  Ağız sağlığı ihtiyaçlarınız için güvenli ve nazik

  İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, DiamondClean'in güvenli bir diş fırçalama deneyimi sunacağından emin olabilirsiniz. Sonic teknolojimiz diş telleri, dolgular, diş taçları ve diş kaplamalarıyla kullanıma uygundur; hatta diş eti hastalıklarının günlük tedavisinde bile kullanılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • *temizleme modunda, günlük iki sefer iki dakikalık fırçalama süresine göre
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: