5.1 Ev sineması

  Ev sineması değil, evdeki sinema

  Mükemmel ses, görüntü ve tasarımın keyfini çıkarın. Ambisound özellikli 9.1 Sinema Sesi ile evde sinema ses çıkışı deneyiminde son noktaya ulaşın. HTS9810, film severler için üstün performans sunan şık bir sistemdir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ev sineması değil, evdeki sinema

9.1 Sinema Sesi ile

 • Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Faroudja DCDi ile aşamalı tarama özelliğine sahip TV'lerde son derece net ve yüksek kaliteli görüntü keyfini çıkarın. Bu özellik, hareketli görüntüler içeren standart geçmeli video izlenirken meydana gelen titreşimli kenarları önleyerek hareketli sahnelerin doğal görülmesini sağlar. Daha net görüntülerle izleme deneyiminizi bir sonraki aşamaya taşıyın

 • Sadece 5 hoparlörden 9.1 surround ses için 9.1 Sinema Sesi

  Sadece 5 hoparlörden 9.1 surround ses için 9.1 Sinema Sesi

  Ambisound özellikli 9.1 Sinema Sesi, modern sinemaların sağladığı üstün çepeçevre ses ortamı oluşturur. 9.1 Sinema Sesi, hoparlör kalabalığı olmadan, odanın kenarları boyunca hoparlör olduğu hissi sağlar. Sizi içine alan benzersiz bir surround ses vererek, oturma odanızda sinema sesi oluşturur.

 • Yumuşak dome tweeter'lar ve DoubleBASS ile mükemmel ses kalitesi

  Yumuşak dome tweeter'lar ve DoubleBASS ile mükemmel ses kalitesi

  DoubleBASS ve yumuşak kubbe tweeter'lar size olağanüstü bir ses kalitesi sunar. DoubleBASS, alçak frekansları yakalar ve bunları subwoofer'ın duyulabilir frekans aralığında yeniden oluşturur, bu sayede en derin bas tonlarını bile duyarsınız. Yumuşak kubbe tweeter'lar, her türlü ayrıntıyı tüm saflığı ile duyduğunuz, ses netliğini artıran ve sahneyi genişleten net yüksek ve orta frekanslar üretir.

 • Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka hoparlörler

  Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka hoparlörler

  Kablosuz arka hoparlörler, hoparlör yerleşiminde size ölçeklenirlik ve hareket özgürlüğü verir. Parazite yol açmayan teknolojiyle geliştirilmiş kablosuz hoparlörler, görünür kablo bağlantıları olmaksızın tam surround ses sağlar.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel kontrolleri

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel kontrolleri

  Dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, MP3 dosyalarının doğrudan taşınabilir ortam oynatıcınızdan ev sinema sisteminizde oynatılmasını sağlar. Taşınabilir MP3 çalarınızı dahili MP3 Link jakına bağlayın ve MP3 müziğin keyfini, Philips ev sinema sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle çıkarın. MP3 Link, taşınabilir müziğinizi oturma odanızın konforuna taşır.

 • Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler

  Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: