SoundBar DVD ev sineması

  Ev sinema sistemlerinde çıta yükseliyor

  Sahip olduğu Ambisound özelliği ile HTS8100, her tür ortamda tam çok kanallı surround ses sunar. Eve kolayca yerleştirilebilen tek parça entegre sistem, mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile eksiksiz bir ev sineması deneyimi sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ev sinema sistemlerinde çıta yükseliyor

Ambisound ile

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Faroudja DCDi ile aşamalı tarama özelliğine sahip TV'lerde son derece net ve yüksek kaliteli görüntü keyfini çıkarın. Bu özellik, hareketli görüntüler içeren standart geçmeli video izlenirken meydana gelen titreşimli kenarları önleyerek hareketli sahnelerin doğal görülmesini sağlar. Daha net görüntülerle izleme deneyiminizi bir sonraki aşamaya taşıyın

 • Smart Surround, surround ayarlarını otomatik olarak optimum hale getirir

  Smart Surround, surround ayarlarını otomatik olarak optimum hale getirir

  Her disk değiştirdiğinizde ya da filmden müziğe geçtiğinizde surround ayarlarını yapma gereği olmadan mümkün olan en iyi dinleme deneyiminin keyfini çıkarın. Varsayılan çok kanallı surround ayarlarına sahip normal 5.1 sistemlerin tersine Smart Surround, surround ayarlarını, stereo müzik ya da çok kanallı ses içeriğine sahip filmlere göre otomatik olarak değiştirir.

 • Gelişmiş, derin bir bas deneyimi için DoubleBASS

  Gelişmiş, derin bir bas deneyimi için DoubleBASS

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Yumuşak Dome Tweeter'lar son derece net yüksek ve orta frekans ses üreterek hoparlörlerden gelen sesin genel netliğini artırır.

 • Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  En son teknolojiyi şıklık ve tarz ile bir arada sunan bu ev sinema sistemi, her oturma odasına sofistike bir hava verir. Tasarımı ve kaplaması Philips flat TV ile aynı olduğundan, TV'nize, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde tüm flat TV'lerinizin altına yerleştirebilirsiniz.

 • Portatif Ortam Oynatıcılardan müzik çalmak için MP3 Line-in

  Portatif Ortam Oynatıcılardan müzik çalmak için MP3 Line-in

  MP3 Line-in (hat girişi), MP3 çalarınızı dahili kulaklık girişine takarak ev sinema sisteminiz üzerinden doğrudan MP3 içeriği çalmanızı sağlayan tak ve çalıştır teknolojisini kullanır. Böylece, sevdiğiniz müziği MP3 çalarınızda çalarken Philips Ev Sinema Sistemi'nin olağanüstü ses kalitesinin keyfini sürersiniz.

 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: