DVD/SACD ev sinema sistemi

  Yaşam sanatı

  Zerafet ve performansı birleştiren bu şık ve ödüllü tasarım size saatler boyu izleme ve dinleme keyfi tattırır. Arkanıza yaslanın ve evinizin konforlu ortamında kendinizi film ve müziğe bırakın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Modea DVD/SACD ev sinema sistemi

Aşamalı Tarama HTS8010S/01 Benzer ürünler bul

Yaşam sanatı

 • En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  En iyi görüntü kalitesi için Aşamalı Tarama özelliğine sahip komponent video

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları daha sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Maksimum çözünürlük kullanılarak, anında görüntünün tamamı oluşturulur. Bu o kadar hızlı gerçekleştirilir ki insan gözü daha keskin, titreşimsiz bir görüntü algılar.

 • Tam, sorunsuz çok kanallı surround ses için SonoWave

  Çok kanallı amplifikatörle çalışan SonoWave surround ses sistemi, daha az sayıda hoparlörden çok kanallı ses sağlayan gelişmiş bir dijital ses işleme teknolojisi kullanır. Her şekildeki ve büyüklükteki odada, gereken açılara bağımsız sürücüler yerleştirilerek güçlü bir çok kanallı surround ses üretilir ve dinlenir.

 • Temiz ve akıllı kablo yönetimi

  Temiz ve akıllı kablo yönetim sistemi kablo bağlantılarınızı ergonomik tasarlanmış bir arayüz üzerinden yönetmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: