2.1 Ev sineması

  Filmler ve müzik için Crystal Clear Sound

  3D Blu-ray disk oynatıcısı bulunan yeni Philips SoundHub HTS7202 ev sinema sistemi olağanüstü ses netliğiyle derin bir surround ses deneyimi sunuyor. En sevdiğiniz film ve müziklerdeki her ayrıntıyı duyabilmenin keyfini yaşamaya hazır olun. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Filmler ve müzik için Crystal Clear Sound

Sesin tutkusu

 • Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Saf ses çıkışı ve konuşmaların netliği için yumuşak dome tweeter'lar

  Yumuşak Dome Tweeter'lar son derece net yüksek ve orta frekans ses üreterek hoparlörlerden gelen sesin genel netliğini artırır.

 • Sesin her ayrıntısını korumak için Birinci Kalite D Sınıfı Amplifikatörler

  Sesin her ayrıntısını korumak için Birinci Kalite D Sınıfı Amplifikatörler

  Philips patentli Birinci Kalite D Sınıfı Amplifikatörler, daha yüksek ses sinyali hassasiyeti için orijinal ses kaynağını korumaya yönelik tasarımıyla, müzik ve filmlerdeki akustik ayrıntıların sanatçı veya yönetmenin amaçladığı şekilde duyulmasını sağlar.

 • Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Philips Virtual Surround Ses, beşten az sayıda hoparlörden oluşan bir sistemden zengin ve derin bir surround ses elde edilmesini sağlar. Son derece gelişmiş mekansal algoritmalar, ideal 5.1 kanal ortamında ortaya çıkan ses özelliklerini orijinaline sadık kalarak üretir. Her türlü yüksek kaliteli stereo kaynağı gerçekçi, çok kanallı surround sese dönüştürülür. Üstelik odanızı dolduran zengin ses keyfini yaşamak için herhangi bir ekstra hoparlör, kablo veya hoparlör standı almanız gerekmez.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Çevrimiçi hizmetlere ve multimedyaya TV'nizden erişmeniz için Smart TV

  Çevrimiçi hizmetlere ve multimedyaya TV'nizden erişmeniz için Smart TV

  Smart TV'ye sahip Philips ev sineması sistemleri, size aralarında Net TV, DLNA ve MyRemote uygulamasının da bulunduğu çeşitli gelişmiş özellikler sunar. Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi bilgi ve eğlence içeriklerine televizyonunuzdan ulaşabilirsiniz. En yeni HD filmler için istek üzerine video mağazaları* ve Catch-up TV gibi hizmetleri aramaya başlamak için Ana Menüde Net TV'yi seçmeniz yeterlidir. DLNA ile PC'nizdeki fotoğraf, müzik ve filmlere koltuğunuzdan erişebilirsiniz. Kumandayı bulamıyor musunuz? Philips MyRemote uygulamasıyla ev sinemanızı akıllı telefon veya tablet PC'nizden kontrol edebilirsiniz.

 • iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için dock ile birlikte verilir

  iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için dock ile birlikte verilir

  iPod'unuz//iPhone'unuz için bağlantı istasyonunu kullanın ve iPod/iPhone müziklerinin keyfini ev sinema sisteminizde çıkarın.

 • Mükemmel netlikte detaylar için Crystal Clear Sound

  Mükemmel netlikte detaylar için Crystal Clear Sound

  Philips Crystal Clear Sound ile sesin her türlü ayrıntısını, duyulması gereken ve sanatçı veya prodüktörün amaçladığı şekilde seçecek ve takdir edeceksiniz! Crystal Clear Sound, macera filmi, müzik veya canlı performans, her türlü ses kaynağını aynen, doğru bir şekilde ve bozulma söz konusu olmadan aynen üretir. Crystal Clear Sound bulunan Philips ev sinemaları, ses işlemeyi minimumda tutarak orijinal sesin saflığını korur. Sonuç olarak kulaklarınıza daha yüksek hassasiyette ses gelir.

 • Bağlı ortamı kolayca oynatmak için WiFi aksesuarı dahildir

  Bağlı ortamı kolayca oynatmak için WiFi aksesuarı dahildir
Tüm teknik özellikleri gör
 • Ev sineması diğer tüm Philips TV'lere bağlanabilir.
 • Ülkenizde İstek Üzerine Video hizmetinin mevcut olup olmadığını kontrol etmek için www.philips.com/blu-ray adresini ziyaret edin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: