Soundbar Ev sineması

  Soundbar Ev sineması

  Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

  Çevrenizde hoparlör veya kablolar olmadan sinema benzeri çok kanallı surround sesin keyfini çıkarın. Philips SoundBar ve Ambisound özelliklerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü Blu-ray disk Oynatma özelliği tek bir cihazda eksiksiz bir ev sinema sistemi oluşturuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

Ses tutkusu

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • 102 cm (40") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  102 cm (40") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  SoundBar, her oturma odasına sofistike ve güzel bir hava verir. 102 cm (40") veya daha büyük ekranlı bir flat TV için tasarlanmasına rağmen, diğer flat TV'lere de bağlanarak, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyar.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live (Profil 2.0)

  Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live (Profil 2.0)

  BD-Live, yüksek çözünürlük dünyanızı daha da genişletiyor. Blu-ray Disk oynatıcınızı internete bağlayarak güncel içerikleri alın. Yüklenebilir özel içerik, canlı olaylar, canlı sohbetler, oyun ve çevrimiçi alışveriş gibi heyecan verici yeni özellikler sizleri bekliyor. Blu-ray Disk oynatma ve BD-Live ile yüksek çözünürlük dalgasını yakalayın

 • İşlenmiş metal kaplamalı şık ve tarif tasarım

  İşlenmiş metal kaplamalı şık ve tarif tasarım
Tüm teknik özellikleri gör
 • Almanya'da Kasım 2010'da, Synovate tarafından önde gelen bir rakip firma ile karşılaştırılarak yapılan tüketici ses testlerini temel almaktadır. Veriler dosyada bulunmaktadır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: