DVD'li ev sinema sistemi

  DVD'li ev sinema sistemi

  Yüksek performanslı surround ses

  Ambisound özelliğine sahip HTS6600, yalnızca iki hoparlörüyle, her tür odada sizi kuşatan çok kanallı bir surround deneyimi yaşatıyor. Mükemmel kalitede bir ses ve görüntü sunan ve kolayca duvara monte edilebilen bu sistem her eve uygun.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek performanslı surround ses

Ambisound ile

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • Smart Surround, surround ayarlarını otomatik olarak optimum hale getirir

  Smart Surround, surround ayarlarını otomatik olarak optimum hale getirir

  Her disk değiştirdiğinizde ya da filmden müziğe geçtiğinizde surround ayarlarını yapma gereği olmadan mümkün olan en iyi dinleme deneyiminin keyfini çıkarın. Varsayılan çok kanallı surround ayarlarına sahip normal 5.1 sistemlerin tersine Smart Surround, surround ayarlarını, stereo müzik ya da çok kanallı ses içeriğine sahip filmlere göre otomatik olarak değiştirir.

 • Gelişmiş, derin bir bas deneyimi için DoubleBASS

  Gelişmiş, derin bir bas deneyimi için DoubleBASS

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Yüksek çözünürlüklü video geliştirme özelliği ile HDMI 1080i

  Yüksek çözünürlüklü video geliştirme özelliği ile HDMI 1080i

  HDMI, Yüksek Çözünürlükte Multimedya Arayüzü demektir. Dijital HD görüntü gibi, dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyallere dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sağlar. HDMI, DVI (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) ile geriye dönük olarak tam uyumludur.

 • Portatif Ortam Oynatıcılardan müzik çalmak için MP3 Line-in

  Portatif Ortam Oynatıcılardan müzik çalmak için MP3 Line-in

  MP3 Line-in (hat girişi), MP3 çalarınızı dahili kulaklık girişine takarak ev sinema sisteminiz üzerinden doğrudan MP3 içeriği çalmanızı sağlayan tak ve çalıştır teknolojisini kullanır. Böylece, sevdiğiniz müziği MP3 çalarınızda çalarken Philips Ev Sinema Sistemi'nin olağanüstü ses kalitesinin keyfini sürersiniz.

 • Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  En son teknolojiyi şıklık ve tarz ile bir arada sunan bu ev sinema sistemi, her oturma odasına sofistike bir hava verir. Tasarımı ve kaplaması Philips flat TV ile aynı olduğundan, TV'nize, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde tüm flat TV'lerinizin altına yerleştirebilirsiniz.

 • Flat TV'niz ile duvara monte edilebilen dikey hoparlörler

  Flat TV'niz ile duvara monte edilebilen dikey hoparlörler
 • Hızlı, basit ve sorunsuz kurulum

  Hızlı, basit ve sorunsuz kurulum
 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: