DVD'li ev sinema sistemi

  Ses sizi çepeçevre saracak

  Tarzı ve performansı bir arada sunan bu şık ve düzenli sistem ile saatlerce dinleme ve izleme keyfi süreceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanmak ve kendinizi evinizin rahatlığında filmlere ve müziğe bırakmak.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ses sizi çepeçevre saracak

Ambisound ile

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • Yüksek çözünürlüklü video geliştirme özelliği ile HDMI 1080i

  Yüksek çözünürlüklü video geliştirme özelliği ile HDMI 1080i

  HDMI, Yüksek Çözünürlükte Multimedya Arayüzü demektir. Dijital HD görüntü gibi, dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyallere dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sağlar. HDMI, DVI (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) ile geriye dönük olarak tam uyumludur.

 • Portatif Ortam Oynatıcılardan müzik çalmak için MP3 Line-in

  Portatif Ortam Oynatıcılardan müzik çalmak için MP3 Line-in

  MP3 Line-in (hat girişi), MP3 çalarınızı dahili kulaklık girişine takarak ev sinema sisteminiz üzerinden doğrudan MP3 içeriği çalmanızı sağlayan tak ve çalıştır teknolojisini kullanır. Böylece, sevdiğiniz müziği MP3 çalarınızda çalarken Philips Ev Sinema Sistemi'nin olağanüstü ses kalitesinin keyfini sürersiniz.

 • Mükemmel doğal ses için ahşap hoparlörler

  Mükemmel doğal ses için ahşap hoparlörler

  Doğa bize her zaman en iyisini verir. Ahşap da en iyilerden biridir. Ahşapta, ses ekipmanları ve enstrümanlarda kullanım için mükemmel bir seçenek olmasını sağlayan eşsiz akustik özellikler vardır. Bu nedenle, piyano ve keman gibi hassas müzik enstrümanları ahşaptan imal edilmektedir, aynı nedenle, bu hoparlörler de ahşap bir muhafaza içinde sunulmaktadır. Bu ahşap hoparlörlerle sağlanan zengin ve gerçekçi dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.

 • Her yere uygun kompakt tasarım

  Her yere uygun kompakt tasarım
 • Hızlı, basit ve sorunsuz kurulum

  Hızlı, basit ve sorunsuz kurulum
 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: