HDMI

  Soundbar Ev sineması

  Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

  Her türlü odada, herhangi bir oturma konumunda mükemmel surround sesin keyfini çıkarın. Philips Ambisound teknolojisinin kullanıldığı, son derece hassas bir açıyla yerleştirilmiş hoparlörlere ve benzersiz bir ses işleme özelliğine sahip bu SoundBar, size evinizde inanılmaz bir sinema deneyimi yaşatacak. Tüm faydaları görün

 • Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

sinema deneyimi için

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound teknolojisi

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound teknolojisi

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  Tüm flat TV'lere uyan gelişmiş tasarım

  En son teknolojiyi şıklık ve tarz ile bir arada sunan bu ev sinema sistemi, her oturma odasına sofistike bir hava verir. Tasarımı ve kaplaması Philips flat TV ile aynı olduğundan, TV'nize, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde tüm flat TV'lerinizin altına yerleştirebilirsiniz.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • iPod'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  iPod'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  Bu dock istasyonunu ev sineması sisteminize bağlayın ve iPod cihazlarınızdaki müzik, video ve fotoğraf dosyalarının keyfini çıkarın. Dock, ayrı satılan isteğe bağlı bir aksesuardır.

 • Şık, sürgülü cam kapı

  Şık, sürgülü cam kapı
 • Tüm CD ve DVD filmlerinizin ve müziklerinizin keyfini çıkarın

  Tüm CD ve DVD filmlerinizin ve müziklerinizin keyfini çıkarın
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: